Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Całe 100z%C5%82+gwarek+123.jpg  :obama:

 

A jutro podjedzie do mnie Metal Slug Anthology na PSP.

Ja pierdziele, za stówkę takie cudo! :obama:  Za tyle to bym wzial do ogrania dwóch gier, które posiadam do dzisiaj tj Ninja Gaiden Black i Dead To Rights :banderas: Tej pierwszej, najlepszej gry w jaka kiedykolwiek w zyciu gralem nigdy, przenigdy nie pozbede sie za zadne pieniadze, choc nie mam sprzetu na ktorym moglbym to odpalic. Wciaz licze na BC pierwszego kloca na XOne :daddy:  :P

Odnośnik do komentarza

 

Całe 100z%C5%82+gwarek+123.jpg  :obama:

 

A jutro podjedzie do mnie Metal Slug Anthology na PSP.

Ja pierdziele, za stówkę takie cudo! :obama:  Za tyle to bym wzial do ogrania dwóch gier, które posiadam do dzisiaj tj Ninja Gaiden Black i Dead To Rights :banderas: Tej pierwszej, najlepszej gry w jaka kiedykolwiek w zyciu gralem nigdy, przenigdy nie pozbede sie za zadne pieniadze, choc nie mam sprzetu na ktorym moglbym to odpalic. Wciaz licze na BC pierwszego kloca na XOne :daddy:  :P

 

Nie masz x360? To tytuł kompatybilny.

Zawsze możesz kupić Sigmę na PS3 albo Sigmę Plus na Vitę. Chyba że żadnej z tych konsol również nie masz. Wtedy to klops.

Zakładam jednak, że fan Yakuzy powinien mieć chociaż PS3. :)

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

uvT7hdO.jpg

 

Poznie wakacje w Polsce, Master System z allegro a Mega Drive od kolegi z forum, pusto bylo kolo Saturna i Dreamcasta wiec postanowilem wypelnic puste miejsce,

Gazetki jak zwykle obowiazek jak wpadam, gry Blizzarda tez z allegro bo chcialem miec orginalne plyty Diablo 1 i War2 ( a big boxy chodza juz po niezla kase) Wiedzmin dodatek kupiony dlatego zeby drugi set kart dostac, Fifa do multi na zime a FH3 dla mnie to must have

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...