Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ahh, Tony "Crap" Hawk 5.

 

Nówka sztuka wreszcie kosztuje tyle ile powinna na premierę... czyli mniej niż 50 zł.

 

Jako fan serii, wreszcie z czystym sumieniem można było kupić :banderas:

Po ostatnich patchach ponoć nie poprawili znacznie gry ?

Odnośnik do komentarza

Wróciłem z wawy z bardzo ciekawego spotkania i dostałem na odchodnym grę w prezencie. Chciałem tylko tą grą dodać swoją cegiełkę do okładkowej dyskusji na temat kotopsa.

 

Okładka w folii :

15578533_1379149702124900_34673914361665

 

 

 

Okładka ze zdjętą folią :

 

15442099_1379149648791572_20698479773677

 

 

Można ? Można ale tylko na PC:D  a i to steelbook . No i najlepsza wersja tej gry podobno bo na konsolach niegrywalna :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wróciłem z wawy z bardzo ciekawego spotkania i dostałem na odchodnym grę w prezencie. Chciałem tylko tą grą dodać swoją cegiełkę do okładkowej dyskusji na temat kotopsa.

 

Można ? Można ale tylko na PC:D a i to steelbook . No i najlepsza wersja tej gry podobno bo na konsolach niegrywalna :D

Ty no zobacz, chyba się da, a i to steelbook :D

 

Przed

1wmFEem.jpg

 

 

i po

 

Ui28nBg.jpg

Edytowane przez Shen
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

 

Ahh, Tony "Crap" Hawk 5.

 

Nówka sztuka wreszcie kosztuje tyle ile powinna na premierę... czyli mniej niż 50 zł.

 

Jako fan serii, wreszcie z czystym sumieniem można było kupić :banderas:

Po ostatnich patchach ponoć nie poprawili znacznie gry ?

 

 

 

Nie mam porównania z wersją przed paczem. Ale pacz miał 8GB... Cała gra na nowo pobrana :) Z 7,5GB zrobiło się 16GB :)

 

Mi się gra przyjemnie. Lista zmian w paczu jest naprawdę długa. Poprawili na pewno tekstury na skejterach i otoczeniu.

Odnośnik do komentarza

Ale ten Tony Hawk 5 jest chociaż podobno zbliżony do THPS 2? Brakuje mi takich gier na tej generacji, a myślę o kupnie tylko boli mnie właśnie opinia tej gry, gdzie tak tanio idzie dorwać tę grę?

 

 

W jakim sensie zbliżony?

 

Piątka wraca do korzeni. Nie ma "otwartego świata", nie da się zejść z deski. Ogólnie na każdym levelu mamy do zrobienia klasyczne zadania: SKATE, COMBO, znalezienie kasety VHS czy płyty DVD, lub rozwalenie czegoś itp. Na to nie ma czasu (klasyczne 2 minuty), robimy to jak chcemy. Ale każdy level zawiera też misje. Tutaj mamy już 2 minuty czasu i konkretne zadanie. Zrobienie high score, jakiś specjalnych trików itp. Dużo tych misji jest na każdy level.

 

Jest też opcja tworzenia własnych leveli tak jak było w THPS2. Jest opcja "kastomizacji" skejtera: nowe deski, wygląd, strój itp.

 

Po taniości dorwałem na allegro. Jakiś sklep wystawiał po 49 zł kilka sztuk, inny w jakiejś dziwacznej cenie 47,56 zł. Ale w tych cenach gry zeszły bardzo szybko :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...