Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Przesyłka z Francji. Typek wysłał zwykłą kopertą bąbelkową i doszło niepołamane. Ani ząbki, ani zawiasy - ja nie wiem jak to doszło.

A jak zamawiam coś od polaken, to często ząbki wyłamane w nowych płytach :)

78bafaa1f60386eddef293c5b9159670.jpg

Ostatni crap do kolekcji Top13 gier z PSXa. Gierkę miałem kiedys (pirata), od kumpla, na jakiś czas i grałem z siorą w coopie. No i po latach w końcu mam swoją wersje:)

 

Jaki crap, zaje.bista gierka w coopie i do tego ta muza. Motorhead chyba tam się załapał. Jeździliśmy z bratem, jeden siedział w koszu obok motocykla i napierdalał resztę pałą XD na ścigaczu w sumie było łatwiej grać razem.

Odnośnik do komentarza

 

Najdroższa gra jaką kupiłem bo z cłem i vatem kosztowała mnie ~450 zł. Jest to też chyba mój ostatni tytuł bo granie mnie już nudzi i przerzucam się na winyle :)

O ja pierd.... Tyle co nie jedna kolekcjonerka na premierze. 

 

Pierwszy raz mnie złapali na grze :dunno:  Gdyby nie to grałbym już przed swiętami.

Odnośnik do komentarza

 

Przesyłka z Francji. Typek wysłał zwykłą kopertą bąbelkową i doszło niepołamane. Ani ząbki, ani zawiasy - ja nie wiem jak to doszło.
A jak zamawiam coś od polaken, to często ząbki wyłamane w nowych płytach :)

 

 

kiedys czytałem na jakiejs grupie na FB, ze wiele polskich szprotek biznesu, do wysyłki przepakowuje gierki do połamanych pudełek, zeby potem zwalić na poczte polską. co zlego to nie ja = profit :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

8zEzFRb.jpg

 

nie kupuję ostatnio prawie w ogóle gier, także strasznie się cieszę że wpadło mi aż tyle w grudniu. no, nie licząc Finala zakupionego na premiere kilka dni przed grudniem. demko Nier Automata tak mi się spodobało, że kupiłem jedynkę(chciałem na PS3, ale ta wersja ma ostro powalone ceny ostatnio, a na X360 mam co najmniej 2 razy taniej i to w folii XD) Drakengard kupiony też przez hype na Automate, bo podobno Drakengard to spiritual prequel Nier'a i jakoś zawsze mnie omijał. a Lara to spontaniczny zakup w Biedrze.

 

(sorry za kijową jakość ale przez pewien czas używam kalkulatora :()

 

(qwa teraz dopiero się zorientowałem że wszytskie te gry są jednego wydawacy XD życie squaredrona [*])

Edytowane przez Mace
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...