Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Potańcówka Persony rozczarowująca strasznie - kompletnie pozbawiony logiki rytmu gameplay.

Dla odchamienia polecam zdobyć IA/VT jeżeli nie masz. Dużo lepsze. Dla mnie utwory nawet i lepsze od tych z Hatsune, ale gamepleyowo trochę gorzej. Rytm za to OK. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla odchamienia polecam zdobyć IA/VT jeżeli nie masz. Dużo lepsze. Dla mnie utwory nawet i lepsze od tych z Hatsune, ale gamepleyowo trochę gorzej. Rytm za to OK. :)

Nigdy o tym nie słyszałem, ale wygląda nieźle. Szkoda, że dość drogie, ale będę miał na oku.

 

Persona tragiczna nie jest, ale te nutki są kompletnie losowe. Raz pokrywają się z wokalem, innym razem z bitem, jeszcze innym razem z... niczym, kompletnie. Nie jestem przez to w stanie wyczuć rytmu utworku. A szkoda, bo od strony wykonania gierka jest nawet spoko, pomijając dubbing. Niektóre remiksy tez wpadły mi w ucho.

Odnośnik do komentarza

16a38th.jpg

 

Jedynkę dostałem w platynie i jak stała obok steelbooka z trójki to fajnie wyglądała stąd dwójka tez w platynie, żeby się nie odcinało. Sumie platyny lepiej wyglądają niż essentiale, tylko trudniej pudło w dobrym stanie wyrwać, mi jednak się udało. 8zeta za grę to chyba warto było ;P

 

Szmatławca już sam nie wiem po ilu miesiącach/latach kupiłem, głownie dla kalendarza. Łyknąłem tekst Kalego i prawie jazdy, który był bardziej wspominkami niż jakimś tekstem typowo growym i felieton Hiva który pier.dzieli o sobie. W oczy rzucił mi się bezsensowny tekst o szybowaniu w kombinezonach do skoków. Po kij on? XD Jest obok gry która jest właśnie o tych skokach, no ale po co taki tekst? Sama gra dostała 6, więc tym bardziej dziwi ten tekst, który równie dobrze mógłby być w brawo sport. Co innego gdyby gierka była zaje.bista, no ale kto się nią zainteresuje? XD w dwóch kioskach nie było okładki z Guardianem więc fajnala wziąłem. W ogóle na zdjęciu przy tekscie o jakichs tam redakcyjnych melanżach prawie same randomowe mordy XD zaledwie kilka osób rozpoznałem, a części rozpoznać nie chciałem bo ich zwyczajnie nie lubię.

Odnośnik do komentarza

Super zakupy. Jeśli chodzi o gry na vitę, to staram się kupować z tego samego regionu co konto na konsolce (w moim przypadku EU), z myślą o ewentualnym patchu, bo niestety spora część gier ma bugi, np. grając w Root Letter,bez patcha zobaczysz tylko czarny ekran, jeśli język w ustawieniach systemu konsoli jest inny niż angielski czy japoński.

Odnośnik do komentarza

Super zakupy. Jeśli chodzi o gry na vitę, to staram się kupować z tego samego regionu co konto na konsolce (w moim przypadku EU), z myślą o ewentualnym patchu, bo niestety spora część gier ma bugi, np. grając w Root Letter,bez patcha zobaczysz tylko czarny ekran, jeśli język w ustawieniach systemu konsoli jest inny niż angielski czy japoński.

Patche ściąga niezależnie od regionu. Co innego dlc.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak. Muramasę mam np ntsc i patche były wszystkie. To samo np w Dragon's Crown. Jeszcze coś tam mam ntsc ale nie pamiętam co i czy były jakiekolwiek patche.

 

Klikales ikonkę "odświeżenia" przed włączeniem gry?

Odnośnik do komentarza

Może nie do końca growy zakup, ale jak najbardziej do gier...

 

NYWRTBk.jpg

 

Pad jest wykonany perfekcyjnie. Jakość bije na odległość. Analogi chodzą z lekkim oporem, nic nie lata. D-pad tak samo. Guziki R1, R2, L1, L2, mimo nietypowego rozmieszczenia sprawdzają się bardzo dobrze. Trzeba być niegramotnym by kliknąć oba guziki na raz. Do tego pięknie zaprojektowane pudełko. No i brelok, z wygrawerowaną na odwrocie datą 15 lipca 1983 r. Cudo :)

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

A ja zakupiłem swojego mesjasza, ulubiona gra obok PES i Silent Hill w tamtych czasach!

 

Ps: trochę siara ale serio nie jestem pewien, w NTSC to normalne, że płytka jest biała, a nie czarna?

 

 

 

Wszystkie płytki sa normalnie czarne, nawet w Ameryce, aczkolwiek Square-Enix robilo ostatnio reprinty i te juz podobno poszly ze srebrnymi spodami.

Odnośnik do komentarza

Może nie do końca growy zakup, ale jak najbardziej do gier...

8bitdo, dobry wybór, solidna firma  :good: Ogrywanie AM2R na SNES'owym padziku :fsg:

 

Tylko nie polecam tego do N64, bo niestety za samego pada odpowiedzialny jest RetroBit, a 8bitdo zapewnia tylko bezprzewodową komunikację. Dałbym wiele złotówek gdyby zrobili w 100% swoją wersję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...