Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Qr6ZORo.jpg

Jeżeli zrobi się od asasynów przerwę, to w takie Syndicate gra się całkiem przyjemnie. Z drugiej strony w grę wskoczyłem zaraz po ukończeniu Unity i jest równie dobrze.
Titanfall II gorąco polecam, bowiem podobnie jak znakomity Doom, to świetna odskocznia od klasycznych przedstawicieli gatunku FPS. No i warto zaznaczyć, że to jedna z najlepiej zoptymalizowanych gier ostatnich lat. Grafika jest niezwykle miła dla oczu, a całość trzyma betonowe 60k/s. i to na każdej konsoli (podobno w Destiny drugim się nie da).

W Tekkeńca nowego pograłem wczoraj raptem kilka godzin. Tryb fabularny to koszmar. Grafika pamięta czasy poprzedniej generacji. Muzykę z miejsca należy zmienić na tę z dwójki/trójki, ewentualnie powsadzać na arenę zmagań fantastyczne "Moonlit wilderness". Najnowsze niesnaski w rodzinie Miszimów raczej szału nie zrobią jak za czasów PSX/PS Dwa, ale gra się póki co nieźle.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Twilight princess? Na wiiu limitka z amiibo i ost 180 zł drogi kawalerze.

 

Bardzo fajna zelda, dużo lepsza od nudnego wind Waker.

 

 

Ale kolekcjonerki TP HD kosztowała 170-180 wszedzie wiec od chyba z Azerbejdżanu musiałby brać i wydaje mi się ze pluje teraz do nowej.

A hói ale nie wiem na sto pro, może ping mówił jednak o tp.

 

Rayos ma rację. Zapłaciłem za nią 179pln w sklepie best-play. Cena mi się pokiełbasiła z limitką Bravely Second za 279zł. Taka sama historia jak z Zeldą, nawet z folii nie wyjąłem. Na (pipi) mi to było, to do dziś zachodzę w głowę. Albo jak od Czezkiego kupiłem Devil's Third za coś ponad stówę bo kusił, że nie będzie dało się dostać nigdzie. Pewnie już wtedy wiedział, że szykuje się przecena na hurtowni i będzie po 60zł dostępna xD

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Wyć wyje, w sumie można by tą pastę wymienić, bo w końcu 10 lat już na niej jedzie. Ale i tak konsola jest dużo ciższa od mojej pierwszej ps3, która złapała ylod.

 

Wymieniałem wierzchnią warstwę pasty i niewiele to dało, trzeba odklejać cpu czy tam gpu, i się dostać do środka bo tam zasycha i robi szkody, ale można łatwo sobie tak konsole rozwalić. Najlepiej dać komuś pewnemu co się tym zajmuje.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze pamiętam, że się zastanawiałem głośno, że na chu,j mi to i tak nie zagram, a Czezky sprytny sprzedawca lobbował że bierz bierz bo dla Ciebie zabraknie :dynia:

 

Good times. Z niezagraniem się sprawdziło, wolałem tłuc acziwmenty w (pipi)gierkach z id@xbox.

 

No ale do Dave'a żalu nie mam, żeby nie było :sapek:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jak ja lubię, kiedy po tygodniu leżenia paczki z Japonii w WER Warszawa i psychicznym przygotowaniu się na odebranie kwitu od celników, dostaję w piątek popołudniu informację z sekretariatu, że "paczka z jakimiś chińskimi znaczkami" na mnie czeka :banderas:

 

 

 

 

 

japońskie pudełka od gierek na gba to czysty seks

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Starfy to bardzo prawa seria, szkoda że w europie nie znali. Slime Mori Mori mam w boxie na GBA, dwójkę w boxie na NDS (ale wersję hamerykańską, nie japońską), że trójka wyszła to nawet nie wiedziałem. Szanuję jak ojca świętego i dziękuję za to, że jesteś. Wolę jednego chmurę niż 100 figarów przepisujących posty z gafa.

Odnośnik do komentarza

Mam w co grać, ale i tak bym kupił - czekałem na spatchowanie. Wczoraj chodzę po Empiku, gdzie rzadko oglądam gry, bo najczęściej ceny są chore, a obsuwy premier spore. Patrzę - na gierce przyklejona cena 109zł. To kupiłem :potter: Na bank Ktoś się je.bnął i nakleił naklejkę nie od tej promocji co trzeba ;]

 

f5e671956baea326med.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...