Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie mialem. Nadrabiam i cholernie wkrecilem sie w retro. Stan idealny. Za 130 złociszy. Facik ale te pudeleczka i plytki. :banderas: Na razie gierki lipne bo takie w zestawie byly ale nadrobi sie i juz możecie wpisywać co warto miec w kolekcji :)

 

IMG_20170622_195113.jpg

 

I kilka do PS4. Arkham Knight to jednak sztos okrutny dla psychozyebów pana w rajtuzach.

 

IMG_20170622_195138.jpg

 

I polecane w różnych kręgach sluchaweczki. Co prawda przewodowe i juz stare choc nowki, ale niszcza HyperX, Turtlesy, Synyhajzera i inne ktore testowalem. Zalozylem i Arkham Knight rozyebal mi czaszke dźwiękami. :obama:

 

IMG_20170622_195027.jpg

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

 

Wreszcie... po chyba 6 obsuwach premiery, tego cholernego guidea, wreszcie do mnie dotarł. Jakościowo świetne wydanie, Merytorycznie jeszcze nie wiem, ale jestem dobrej myśli. (przy okazji najnowszy BLAME w twardej sie załapał do foty ;)) 

 

19400247_1806068002741918_54305202991985

 

19417522_1806067999408585_16174618343456

Skąd masz ten poradnik. Wygląda bardzo fajnie.

 

 

takie rzeczy kupuje na wordery 

https://wordery.com/the-last-guardian-an-extraordinary-story-future-press-9783869930800?cTrk=NTI4OTY3OTV8NTk0YzA4OTA0ODI1YjoxOjM6OjQ5MWM3ZTE4

 

w preorderze było troszkę taniej ;) 

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie mialem. Nadrabiam i cholernie wkrecilem sie w retro. Stan idealny. Za 130 złociszy. Facik ale te pudeleczka i plytki. :banderas: Na razie gierki lipne bo takie w zestawie byly ale nadrobi sie i juz możecie wpisywać co warto miec w kolekcji :)

 

IMG_20170622_195113.jpg

 

 

Piękny zestaw, kawalerze. Od kilku dobrych miesięcy również się zastanawiam nad ponownym wkroczeniem w świat PSP.

Jak miałem i grałem, to przednio się bawiłem przy takich tytułach jak LocoRoco, Dexter czy Medievil. Do tego masz mnóstwo fantastycznych gier jrpg. Dla każdego coś miłego. Za 130 zł. Zazdroszczę mocno.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kot mi jakiś czas temu zbił mój kultowy kubeczek z zeldą i podpisem (może jeszcze niektórzy pamiętają jak Velius ogarniał a ja wysyłałem), więc dziewczyna mi ogarnęła nowy. Nawet napis jest w czcionce zeldowej :banderas:

 

no i przy okazji wpadł szanowany ex na SWITCHA 

 

ktJHMNs.jpg

 

XODeyBm.jpg

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem najnowsza wersja Windows 10 jest już tak bezproblemowa i zautomatyzowana, że nie powinna sprawiać żadnych problemów. Jak będziesz grał w same gierki ze steam czy gog to nie powinno być żadnych problemów z ich działaniem. Pewnie jakbyś zaczął bawić się w jakieś emulatory to przyda Ci się jednak dużo cierpliwości. 

Przed kupnem monitora najlepiej sprawdź gdzieś jak wygląda 1440p/144hz, bo moim zdaniem jest to najlepsza konfiguracja, chociaż dość wymagająca sprzętowo, ale zawsze można zejść wtedy do 1080p.

 

No cudowny sprzęcik. Baw się dobrze :))))))))))

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ping daj znać jak wrażenia z nowej maszyny w porównaniu do konsol.

 

 jeszcze rozważam, w którą stronę iść, ale na dniach się wyklaruje (pewnie 1440p) - 4K na monitorze komputera nie jest mi potrzebne, a domyślnie mam zamiar grać przy monitorze poniżej 30 cali, z rzutowaniem obrazu na TV w salonie od czasu do czasu (chwilowo z braku monitora gram na TV 4K).

 

 

Juz na poczatku powiem, żeby rada teddiego o zbednosci monitora jest częściowo błędna. Jasne jak masz dobry HDTV i chcesz kupic sredniej klasy monitor, to jest w tym duzo prawdy, ale widzac jaki masz sprzęt on sie w tej chwili marnuje i wykorzystuje tylko 50% swojego potencjału. Monitor z najwyzszej półki, ze świetna matryca, szeroką gamą kolorów, odpowiednio skonfigurowany, rozdzielczoscia 1440p, odswiezaniem 144hz, G-sync (to nie gmer marketingowy, to guwno robi 1000% roznicy w grach), system ULMB do gier izometrycznych i strategii (gra wyglada jak żywa, ciezko opisac slowami co zachodzi w tym momencie, ale efekt ruchu np jednostek w starcraft to jakas BAJKA) rozwala poprostu jaja.

Kiedys pewnie czytałes moje spusty na temat przesiadki na taki monitor, ponownie poczulem sie jak 5 letni szczyl co dostal pegazusa, kazda gra wyglada inaczej, poprostu była żywa, gładziutka a ruch był tak czysty ze potrafilem 5 godzin przesuwac okienka na pulpicie bo nigdy czegos takiego nie widzialem. Miałem wczesniej dobrej marki monitor IPS 60hz, ale na nowym monitorku mimo ze to tez niby byl IPS kolory byly poprostu porażające, wiec monitor monitorowi nie równy, nawet jak w tabelce sa podobne parametry.

 

Teraz moglo sie troche zmienic, bo telewizory dostaly HDR, ale w tym roku wychodza najnowszej generacji monitory gamingowe, które poza tym co wspomnialem wczesniej beda tez mialy support na HDR i 4k, ale mimo wszystko mysle ze 1440p i 60hz w singlu oraz 1440p i 120-144hz w multi to najlepszy wybór, ten setup, który masz spokojnie na to pozwoli, bo wiekszosc gier multi ma jednak mniejsze wymagania zeby wieksza ilosc ludzi mogla grac.

 

Jak chcesz wiecej info to smialo wal na PW, gwarantuje ze jak podlaczysz najwyzszej klasy monitor do swojej bestii to dopiero zobaczysz co ona potrafi i bedziesz pierdział w kapcie z wrażenia.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...