Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

eCM0qDi.jpg

 

Po co mi to chińskie badziewie? Już pokazuję:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RqPnRyj.jpg

 

A do personki :banderas: PS4 podłączonym ethernetem ślicznie streamuje w 1080p bez arefaktów i opóźnień na pięknym ekranie mojej xperii. Dolce VITA. Teraz można grać w łożeczku.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Proszę cię bardzo: D1 - 75PLN, D2 - 160PLN, D3 - 110PLN. Ceny razem z wysyłkami.

 

Drakengard 2 jest teraz tyle warty? xDDD kupiłem go za 25zł w lombardzie :obama:

 

To była jedna z tańszych sztuk. Jest tyle wary. Nieotwarty dwukrotnie więcej. Ciężko ogólnie dostać skubańca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie dość że zwraca to jeszcze zarabia na ciebie. :D Są takie tytuły, pewnie nawet i teraz wychodzą, które za xx lat będą białymi krukami. Szkoda że nie zawsze idzie to przewidzieć (nie mówię tu o limitkach czy wersjach ek), bo tak to bym brał tylko te kruki. I to po więcej niż jednej sztuce.

Odnośnik do komentarza

Nie dość że zwraca to jeszcze zarabia na ciebie. :D Są takie tytuły, pewnie nawet i teraz wychodzą, które za xx lat będą białymi krukami. Szkoda że nie zawsze idzie to przewidzieć (nie mówię tu o limitkach czy wersjach ek), bo tak to bym brał tylko te kruki. I to po więcej niż jednej sztuce.

 

No mi się czasami udaje, kolekcjonerka Kingdom Hearts na PS3 już widze 200 funtów na ebayu stoi :P a 350zeta chyba za nią dałem. Także gierki dobry biznes, tylko trzeba wiedzieć co kupować :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja niestety (albo i stety) mam jakieś tam zaległości. D1 idzie znaleźć taniej ale 3xA niestety tyle teraz kosztuje. Mogłem kupić wcześniej za niższe pieniądze. Wszystko przez tą popularność Yoko Taro na obecnej konsoli. :/ Tego też nie przewidziałem, a chciałem zebrać wszystkie Drakengardy jeszcze przed drugim Nierem. Zawsze coś wyskakiwało i coś i coś, a teraz żałuję. No ale trudno. Myślę że można przyjąć że będzie to teraz towar deficytowy.

 

Swoją drogą D3 też w pewnym momencie był nie do zdobycia. Ostatnio puścili jakiś restock/reprint. Tak jak wspominałem Yoko na fali. :reggie:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...