Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Temat poruszał już kiedyś Śp. Figaro: okładki gier europejskich to najczęściej bohater w bojowej pozie. Tu szkaradnego obrazu dopełnia lichej jakości pudełko z brzydką obwolutą i znaczkiem informującym o polskiej wersji językowej.

Odnośnik do komentarza

 

Idzie wyrwać dzis tego uncharted w sklepie czy wysyłają tylko preordery?

Ja to mam ,szczęście.Po moim preordr ani widu ani słuchu.następnym razem zmienię sklep.

 

Podobno Sony znowu dało du...i szykują się braki towaru w sklepach. Pewnie nadal im się wydaje, że mamy 2004, 10% posiadaczy PS2 gra na oryginałach i wystarczy nakład 1000 sztuk na cały kraj.

Odnośnik do komentarza

 

 

Idzie wyrwać dzis tego uncharted w sklepie czy wysyłają tylko preordery?

Ja to mam ,szczęście.Po moim preordr ani widu ani słuchu.następnym razem zmienię sklep.

 

Podobno Sony znowu dało du...i szykują się braki towaru w sklepach. Pewnie nadal im się wydaje, że mamy 2004, 10% posiadaczy PS2 gra na oryginałach i wystarczy nakład

W sumie to nie jest żle.Moja kopia będzie jutro.W sumie mogli by wydawać gry w większych nakładach Nie było by takich kłopotów z dostępnością.

Odnośnik do komentarza

Najgorzej, że teraz znaleźć jakiegokolwiek gemboja w porządnym stanie to tragedia. Albo przebita jak sku,rywysyn, albo obrzygane gameboje z naklejkami na tyle z kaczora donalda. Decyzja o sprzedaniu kiedyś zielonego Micro będzie mnie nawiedzała w koszmarach do grobu.

 

Ragus? Hrrr, tfu je.bać.

Odnośnik do komentarza

No witam Forume.

Zrobiłem sobie mały haul shoppingowy, jak to mówią blogerki.

Prawdopodobnie mało kto doceni, bo temat mocno niszowy i ciekawsza jest trzecia z rzędu fotka nowego U, no ale lecimy.dfBLfHu.jpg

Bardzo kocham Dreamcasta, a nigdy go nie miałem w boxie. Jedynie trzymanie tego sprzętu w pudle gwarantuje, że nie pożółknie, więc kupiłem sobie dwa zapudłowane egzemplarze - boxy niestety nieco zmęczone, choć nie tak bardzo jak mogłoby się wydawać. Od razu przytuliłem też kontroler do Neo Geo AES.OGLPMzn.jpg

Konsola jest piękna. Na fotce nie chwyciłem pada, ale to nieistotne - bialutka, wygląda jak nówka. Numery seryjne się zgadzają. Będzie piękny leżak magazynowy.JdBfeFP.jpg

Tutaj jest równie dobrze, choć brakuje dream passport i kilku nieistotnych pierdół. Najważniejsze, że box jest cały, a konsola pięknie zachowana.pFDxtfY.jpg

Stick do Neo-Geo ma lekkie zadrapania, ale nie jest tak zniszczony jak większość (np. pękające gałki). Ponadto mam do niego folijki i styropiany więc bezpiecznie się uchowa przez lata. Będzie idealny do gry w automatowe hity przez superguna albo...dwKTU1n.jpg

...tego pięknego skurczybyka. Płyty lustro, pady zachowane idealnie, jaram się jak dziecko na święta bożego narodzenia. Sama jednostka ma rysy, ale jest to na tyle trudno dostępny (w takim stanie) sprzęt, że nie będę marudził. Grunt, że sprawny. Kwestie loadingów przemilczę - wiem na co się piszę.sWz4DHZ.jpg

Wpadły też dwa Gameboye Light. Niestety ich stan odbiega od idealnego, ale wciąż jestem zadowolony. Są w pełni sprawne, a podświetlenie jest IMO super - wspaniale się wpisuje w retro vibe.c9Q4Wcq.jpgex05gFn.jpg

Jako 'omake' dostałem również dwa czarne DS Lite - w pełni sprawne, stan elegancki, ale mam już kilka więc pewnie pójdą na handel. Oprócz tego PS2 i trzy gry na DSa. Xenosagi jeszcze nie miałem więc zostanie na stałe.

A żeby nie było że retro to tylko zakupy, fotki pokazujące z czym się często trzeba zmierzyć:

 

DT8f6RW.jpgFivb4RJ.jpg4qG5llj.jpg

Lubię dawać drugie życie sprzętom, które teoretycznie nadają się na śmietnik.

 

 

 

Doceniam i szanuję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...