Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem trochę niszowo, ale po prostu musiałem to mieć :wub:
1356395420_GhostofaTaleiXuanYuanSword7.thumb.jpg.d9ee69ab1432a424df700bfd008cbaf7.jpg

Ghost of a Tale to zajebisty, śliczny indyczek, robiony praktycznie przez jednego gościa - od paru lat mam cyfrówkę, ale kiedy zobaczyłem, że istnieje wersja pudełkowa no to sami wiecie.
Xuan Yuan 7 to z kolei "chiński Wiedźmin 2" - aRPG w klimatach Państwa Środka - bardzo ciepło przyjęta, najnowsza odsłona całkiem długiego już cyklu (na PS4 jest jeszcze wcześniejsza odsłona, ale kosztuje 90$ i jest technicznym kupsztalem, więc raczej olewam temat).

  • Plusik 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, A_Bogush napisał:

- luzy po wpięciu Joy-Conów. Ostatnio korzystałem ze Switcha OLED kolegi i tam było jeszcze gorzej, jego sprzęt ma może z 2-3 miesiące. Trochę się obawiam jak się wyrobią w przyszłości.

Odrobina taśmy izolacyjnej (dosłownie pasek na kilka mm) i luz znika. Sprawdzone. Czasem troszkę ciężej wyciągnąć joycona niż normalnie, ale to akurat szczegół. Niczego nie uszkodzisz, czarnej taśmy widać nie będzie, a w moim przypadku luz zniknął całkowicie.

 

2 godziny temu, A_Bogush napisał:

- ręce się męczą (trochę drętwieją) po dłuższym graniu pod kołderką (ale to samo było przy Vicie, ale Switch jest większy, więc to szybciej przychodzi)

Powracający temat, ale proponuję zakup Hori Split Pad Pro do grania przenośnego. Większe gabaryty, ale ręce tak nie drętwieją jak przy zwykłych joyconach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał:

Uuuu Panie, ale po gamecardzie na dole widzę, że dopiero AC Unity na tapecie, więc mam nadzieję, że PS4 jeszcze nie sprzedałeś, bo podobno Syndicate na PS5 jest niegrywalne, a taki Rogue Remastered brickuje konsolę :ermm:

 

Możesz napisać ciut więcej? Sporo gram w gierki PS4 na PS5.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy tam są objaśnienia wszystkich ikonek przy parametrach broni, bo w poradniku w grze są tylko opisane te podstawowe, ogień, kwas itd. A bronie mają ich mnóstwo i powiem szczerze tych par ikonek kompletnie nie rozumiałem - ikonka ognia, a obok ogień z większą liczbą damage.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, ping napisał:

Możesz napisać ciut więcej? Sporo gram w gierki PS4 na PS5.

 

Unity i Syndicate na ekranie wywalają jakieś artefakty - jakieś problemy z tą wersją silnika, a z RR tak jak napisałem, choć to tylko przeczytałem w komentarzach na fb i dalej nie badałem tematu - przekazuję, jako niepotwierdzoną plotkę

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rtooj napisał:

A bronie mają ich mnóstwo i powiem szczerze tych par ikonek kompletnie nie rozumiałem - ikonka ognia, a obok ogień z większą liczbą damage.

 

Ten z większą liczbą to zaawansowane strzały, tam na ikonce ognia są strzałki. Opisy strzał masz w zakładce z amunicją, ale dopiero jak posiadasz broń, wcześniej właśnie chyba nie ma i bierzesz w ciemno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...