Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobra, czas na next-gena w domu :obama:

 

Mg3bCQO.jpg

Teraz widzę ze coraz więcej jest next-genów w postaci kart graficznych w cenie PS4/XB1 niż samych konsol ;P.

Sorry za OT ale musiałem. Życzę fajnego grania w FHD i 60 FPS ;PPP, bezcinematic experiences ;)

Komputer jest do miliarda innych zajec, a karta graficzna jest do grania (no i programow graficznych).

Takze za cene ps4 dostajemy kilkukrotnie silniejsza od ps4 platforme do gier, z grami kilkukrotnie tanszymi niz na ps4.

Sorry za ot, ale musialem, bo klamstwa nie zniese.

 

Gratuluje wyboru rejwen, najlepsza 970ka.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

szkoda że ta karta jest droższa od ps4, a do tego na samej karcie nie pograsz więc z czym do ludzi

#facepalm

 

Chce pograć na PC w dobrej jakości to musi wydać trochę złotych. No cóż przyjemność kosztuje.

 

Jeden zadowoli się Mercem inny Skodą. Zresztą jak ktoś pracuje przy obróbce graficznej, programach typu AE to karta musi być mocna, a przede wszystkim mieć sporo vramu. 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Velius, te gierki na PC to szczerze mowiac zadna rewelacja ;/

Wsrod nich sa swietne tytuly (Sonic, DoW 2, W III, Alan), sa sredniaki (Homefront), jednak wiekszosc gier trzyma poziom. Bez dwoch zdan warto bylo dac za nie 70 zl (zwlaszcza, ze jak napisal Velius czesc byla jeszcze zafoliowana).

Mam nadzieje, ze Might & Magic X mial wszystkie bonusy w pudelku (soundtrack, mape, litografie itd.).

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Gdyby nie dziewczyna to miałbyś w 2020. :reggie:

 

To samo miałem napisać. Taki fan Nintendo, a WiiU w 2015 i tak dziewczyna musiała kupić. Pewnie patrzyła przez ramię na forumka i też już nie mogła zdzierżyć postów gifaro :yao:

Odnośnik do komentarza

 

Gdyby nie dziewczyna to miałbyś w 2020. :reggie:

 

To samo miałem napisać. Taki fan Nintendo, a WiiU w 2015 i tak dziewczyna musiała kupić. Pewnie patrzyła przez ramię na forumka i też już nie mogła zdzierżyć postów gifaro :yao:

 

"Kupię mu to, bo już wytrzymać się z nim nie da - może się wreszcie uspokoi" 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...