Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Ojoj :banderas: 

 

Za gówniaka zawsze marzyłem o tym wydaniu MGS 3 bo okładka Snake Eatera mi się w ogóle nie podobała. Za to okładka Killer is Dead w wersji azjatyckiej :pawel: Wyeksponowany najgorszy element gry, ktory zostal tam wrzucony na siłe byle stuleje japońskie kupiły gre, ah co za kraj. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, krzyhu923 napisał:

 chris85@ Warto tego pada?

Tak. Jest drogi, ale komfort grania, zwłaszcza w FPSy rekompensuje to z nawiązką. Nie byłbym w stanie grać znowu na DS4. Jedyna wada, to ten przeklęty kabel. 

Według mnie Raiju jest obecnie najlepszym konsolowym padem. 

Odnośnik do komentarza

Counter-Strike akurat lubię. Owszem, szału nie robi, ale to jedyny CS jaki wyszedł w tamtej generacji i to wyłącznie na klocka, więc fajna ciekawostka. Kiedyś grałem i dobrze zapamiętałem. Underground 2 faktycznie kozak gra, choć osobiście chyba wolałbym pierwszą część :) Nie wybrzydzałem jednak, bo kupowałem lokalnie, a dużego wyboru to nie było.

@maciucha - Konsola z padem i kablami to stówka + 2 dyszki za wysyłkę. Gry niestety drogo, bo po 30 zeta od sztuki, ale nie było mi żal się szarpnąć. Oszczędzać będę później :P 

Odnośnik do komentarza

Drogo. 4 lata temu miałem identycznego jak ten obecny, tyle że z oryginalnym HDD i z grami pogoniłem go na szybko za stówkę, bo za więcej musiałbym czekać, a kasa była potrzebna.

Od jakiegoś czasu widuję też ogłoszenia na OLXie z samą konsolą po około 60zł, ale nie brałem, bo kabli ani padów nie miałem, więc wolałem zestaw.

Odnośnik do komentarza

uvrxqgP.jpg
Chuuhai, kiełbaska w kształcie małego dildo na zagrychę, no i w końcu Zelda + I Am Setsuna w wersjach pudełkowych. Ciężko jest nie kupować gierek na Switcha, z pudełek bije konsolowość.

Xis9t6Y.jpg
Kilka dziwadeł na vitę - trzy pedo gierki, to gry rytmiczne. Gundam Breaker to udany klon Diablo/grindowego MMO na japońską modłę. Cieszę się z Poków, bo zapłaciłem za nie może ze trzy dychy.

Edytowane przez ping
  • Plusik 8
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...