Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, SpacierShark123 napisał:

Lost Odyssey poczeka na okres wakacyjny.

 

 

Na czym bedziesz ogrywał? Pamiętam ile się jebałem z instalacja, bo tam częste były problemy z ostatnią płytą, na gamefaqs znalazłem poradnik, żeby wrzucić płyte do goracej wody, pomogło :kekw:

https://gamefaqs.gamespot.com/boards/928334-lost-odyssey/47961753

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shen napisał:

Na czym bedziesz ogrywał? Pamiętam ile się jebałem z instalacja, bo tam częste były problemy z ostatnią płytą, na gamefaqs znalazłem poradnik, żeby wrzucić płyte do goracej wody, pomogło :kekw:

https://gamefaqs.gamespot.com/boards/928334-lost-odyssey/47961753

Digital na xsx , płytki na półeczke do kolekcji. Ale nie powiem zdziwiło mnie że w pudełku są aż 4 płyty

Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, Wredny said:


Też miałeś taką grubą folię, którą ciężko zerwać? Zastanawiam się, czy to jakaś końcówka serii i zgrzewanie na innej maszynie, czy teraz w taką bardziej hardkorową gierki pakują.

Tbh nie zwróciłem uwagi, wydawała się taka sama jak w innych gierkach. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.04.2024 o 13:34, SpacierShark123 napisał:

Do tego udało mi się nareszcie wyrwać trylogie King's Field mimo że właśnie zdałem sobie sprawę że na PS2 EU tego nie odpale i będe musiał kombinować jak to odpalić na PS2(mam freemcboot więc może da radę jakoś obejść region).

 

Tu masz mój poradnik jak obejść region na PS2. https://memorka.pl/articles/mechapwn-playstation-2-bez-blokady-regionalnej-poradnik/

Odnośnik do komentarza

Miał być sam Star Trek do kolekcji serii w DVD-Boxach, ale sprzedawca miał kilka innych aukcji, którymi chyba mało kto się zainteresował. Do tego stopnia, że nawet wysyłkę Smart się nie załapałem za komplet. Tym bardziej cieszy Rhythm Paradise w świetnym stanie, aczkolwiek to już moja trzecia kopia tej gry. Mam jeszcze japończyka (Rhythm Tengoku) i egzemplarz w folii z francuską okładką i tekturową obwolutą.

 

Star Treka w sumie też mam od lat oryginał w dużym boxie, ale wersję PL. Podobnie Homeworld 2 - na półce wersja PL. Tym bardziej cieszą angliki.

 

z.thumb.jpg.ac48960d63d57cc3da9ae4bb540f9f32.jpg

 

Ale jak zobaczyłem grzbiet HW2, to się we mnie zagotowało... :whyyy:

g.thumb.jpg.87ef834b974f6199f70e5c772adb0755.jpg

  • Plusik 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...