Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Pinger, polecam dorzucić do zestawu jeszcze jedną kopię Aquanaut's Holiday na handel ze mną, jeśli oczywiście cena w miarę przyzwoita. Jaką masz wersję gry? Bo na południowo wschodnią Azję wyszła też angielska wersja kilka miesięcy po premierze okrzakowanej.

 

Dziwię się że nowego GOWa nie wziąłeś, podobno fajny...

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Za Aquanautów zapłaciłem około 40zł. Wersji angielskiej tutaj nie ma, trzeba polować na eBayu, ale to już droższa impreza. W sumie zdziwiłem się, że udało się ustrzelić, bo gierka dość niszowa i stara. Zamiast GoWa wolę Hokuto ga Gotoku i Kiwami 2, ale nadal się nie zdecydowałem - zanim zacznę w to grać, to zdąży już wyjść w EU (no, może prócz Hokuto).

 

@Szejdi 2x 23kg bagaż :lapka:

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Teraz, creatinfreak napisał:

A ja taki zestawiek dziś kupiłem. Dobra gierka na kolorową konsolkę dla dzieci, bananki dla wczuwki, i kubeczki aby kawka przy graniu

Przy granku chyba chcialeś powiedzieć 

Odnośnik do komentarza

Rozbiłem bank w growym sklepiku obok :D
 

7uVdNYG.jpg4fcr92g.jpg0ugpbSD.jpgaPyryeQ.jpg

 

MGS - Płytka numer jeden ładna, choć kilka rysek ma, w tym jedną dłuższą (jakby ktoś przytarł o coś), ale wciąż wygląda bardzo dobrze jak na przeszło 19 lat, więc dałbym jej minimum uczciwe 4+ lub 5- w skali do 6. Płytka numer dwa jak na używkę to 6/6, bo jest praktycznie jak nowa. W komplecie papierologia widoczna na zdjęciu i płytka z demówką ISS 98. Niestety brak demka Silent Hill, które jak mniemam po papierach, powinno być w zestawie zamiast demo ISS.
 

Oddworld - Obie płytki niczym nowe, do tego widoczna na zdjęciu papierologia :) Komplet cud miód i orzeszki :D
 

Medal of Honor - Płytka w podobnym stanie co MGS CD1. Trochę standardowych, słabszych rysek, ale nic co by z pewnością wpływało na komfort odczytu :) W zestawie oczywiście widoczna na foto instrukcja.

 

50zł za taki zestawik było myślę uczciwą ceną. Jeśli ktoś zastanawia się czemu nie nazwałem tego okazją, to niech się dobrze przypatrzy zdjęciom, a odkryje sekret tej niskiej ceny :D

Edytowane przez Quake96
  • Plusik 7
  • Lubię! 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...