Skocz do zawartości

Gość GregZPL

Zakupy growe!

Rekomendowane odpowiedzi

Zonka wrócila z Polandu z prezentami. Trafny prezent to bezcen. Jak widać, lepiej być nie mogło :banderas:

IMG_20180720_174354.jpg

Starszy oberwał całkiem niedawno:dunno:

• Plusik 2
  • WTF 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

confused-will-smith.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest tak że z całego składu majonezu to olej zmywa naklejki? No Ew. lecytyna z jaj ale po co kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A używanie oleju też jest niegodne? Bo nie wiem czy się przyznawać i polecać tę formę usuwania naklejek.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak działa, to po chusteczkę gwiazdorzyć i drążyć?

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poważnie myślałem, że Be kręci bekę. 

Co kto lubi. W kwestii czyszczenia chyba postępuję jak ping. Nie mam majonezu. 

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Chłopaku, wczoraj kupiłem - chciałem wrzucić ich zdjęcie zamiast tych dwóch które ostatecznie tu są, ale w ostatniej chwili pomyślałem, że to jednak słaby pomysł jest :frog:

Edytowane przez Bzduras

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wierze w ten majonez, subkultura G R A C Z Y nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Co jest takiego niezwykłego w składzie majonezu, że działa oczyszczająco na pudełka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, szejdj napisał:

nie wierze w ten majonez, subkultura G R A C Z Y nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Co jest takiego niezwykłego w składzie majonezu, że działa oczyszczająco na pudełka?

Rozkłada klej, dzięki czemu traci on swoje właściwości kohezji, co prowadzi do tego, że nie trzyma się powierzchni i schodzi elegancko. A co ma w składzie? Tajemny składnik "legendus filarus".

• Plusik 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Bzduras napisał:

Ostatni miesiąc :banderas:Zdjęcie gierek z XO rozjechało się ostrością, ale kij z tym.

hR5ugVa.jpg

Ve7cNog.jpg

Ciche Wzgórze działa we wstecznej na Xone?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Pacquiao napisał:

Ciche Wzgórze działa we wstecznej na Xone?

Tak, i framerate jest stabilny nawet na Fatach (z tego co wiem X360 i PS3 miały problem z utrzymaniem 30 klateczek).

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatni miesiąc :banderas:Zdjęcie gierek z XO rozjechało się ostrością, ale kij z tym.
hR5ugVa.jpg
Ve7cNog.jpg
W poniedziałek wyjeżdżam i potrzebowałem twardego etui a wiec dziś kupiłem takie same ale bez brandu i kurcze ale one cuchnie
Ogólnie fajne jest te duże etui od Big Ben, które mieści docka.
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.07.2018 o 21:01, giger_andrus napisał:

Poważnie myślałem, że Be kręci bekę. 

Tak szczerze to tak było, ale przez te dramę postanowiłem użyć majonezu bo miałem pozostałosci kleju na jakichś pudełkach z empiku i faktycznie coś tam zeszło, ale potem i tak użyłem perfum z alkoholem aby to nie było tłuste i pachniało majonezem. 

:usmiech:

• Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko gra? W tej wersji nie dodają jakiejś książeczki, poradnika itp? Bo coś mi świta ze takie rzeczy były.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem. Na Europę nie ma kompletnego wydania w pudełku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, XM. napisał:

Tylko gra? W tej wersji nie dodają jakiejś książeczki, poradnika itp? Bo coś mi świta ze takie rzeczy były.

To było w wersji japońskiej jakaś "First Print Edition". Już nie dostępna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co nie? I to Tecmo które każda swoją grę sprzedaje w paru wersjach pudelkowych jak z dla, a tutaj obsrali eu i us gdzie gra sprzedała się naprawdę bardzo dobrze. Kto ich tam zrozumie. ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witamy w zielonym królestwie

szybko poszło :obama:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi