Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, giger_andrus napisał:

@ping jedna na pohandlowanie ?

@kes gratuluję Danganronpy, chciałbym a nie mam.

 

Jedna do grania, druga na półkę. Z vatem (który pewnie odzyskam) wyszło po 175zł od sztuki, najtańsza na eBayu to około 200zł z wliczoną wysyłką więc nawet nie ma sensu się bawić w odsprzedaż :).

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, raven_raven napisał:

Już mówię :).

 

game.co.uk, cena to 19,99 GBP wraz z wysyłką.

Krwa, do mnie do dzisiaj nie doszło. Chcieli jeszcze raz wysłać ale bez steelbooka +5 funi na kolejne zakupy, ale podziękowałem i poprosiłem o zwrot hajsu. 

Długo szło do Ciebie?

Odnośnik do komentarza

@pinger skąd Ty tą Nex Machinę masz w pudełku, nie miałem pojęcia o tym wydaniu :[ 

 

Zapomniałem się pochwalić kolekcjonerką Fire Emblem Warriors jaka wpadła przed świętami. 30 EUR na Amazonie, darmowa wysyłka w Prime no to sobie zamówiłem. Nie jest jakaś fantastyczna, bo te pocztówki to trochę beka, no ale soundtrack prezentuje się fajnie. Za tą cenę nie będę jakoś bardzo narzekać.

 

zy7sd0.jpg

28ji3gi.jpg

35jgzyq.jpg

 

 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Kruku, Limitedrungames mieli rzut to wziąłem dwie na wszelki wypadek, można jeszcze na eBayu dorwać z małą przebitką, pewnie z upływem miesięcy będzie coraz drożej, albo wydadzą Nex Machinę w jakimś oficjalnym wydaniu :kaz:

 

Niestety większość rzeczy, które wydaje LRG to paździerz dostępny na PSN za kilkanaście złotych i nienadający się do grania. A ostatnio to już zupełnie lecą po bandzie, bo wydają gry, które miały już fizyczne wydania (wczoraj można było kupić Yesterday Origins, które wala się po wyprzedażach).

 

Sama ideai wydawania gier dostępnych wyłącznie w cyfrze jest szczytna i zamawiałbym u nich każdy release gdyby nie to, że naprawdę 95% ich line-upu to syf nie nadający się do grania (ewentualnie można by sprawdzić jak by było w plusie).

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

No niby tak, ale jakoś tak nie przepadam za tym LGR. Ten limitowany charakter każdego wydania sprawia, że szybciutko się zaradni handlarze zlatują i wykupują na pniu co ciekawsze gierki, a LGR uzyskując prawa wydawnicze do danego tytułu sprawia, że jedyne wydanie jakie będzie to właśnie limitowane. Nawet jeśli gierka by się sprzedała bardziej to oni robią sobie te ograniczone rzuty, które im schodzą na pniu i są zadowoleni. @Velius kiedyś mi to tłumaczył, mam nadzieję, że dobrze zapamiętałem.

Odnośnik do komentarza

Eastasiasoft sie na nich wypieło i byla wielka drama na ich forach i grożenie ze zlamali umowe blablabla a oni chcieli wiekszy naklad, wiec zrobili swoj. Od teraz sami sobie wydaja gierki na play-asia i olali LRG. Niektore tytuly warto zamówic, ale jak ping mówi, wiekszosc to coraz wieksze jechanie po bandzie i jakies szroty za 1zł z humble bundle lataja po 200zł bo pudełko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...