Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Quake96 napisał:

Trochę Xboxowych nabytków z ostatnich kilku tygodni. Niektóre zakupy powtarzają się, bo zrobiłem foto zbiorcze z ostatniego czasu.


Doom 3 BFG ma oczywiście w pakiecie dwie pierwsze części Dooma, co mnie bardzo cieszy :D Problem w tym, że gra nie daje do nich dostępu, jeśli płyta z grą jest zainstalowana na dysku (co zwykle robię). W związku z tym miałem dylemat - grać bez instalacji, czy zainstalować i póki co odpuścić sobie klasyczne odsłony.


Ale! Na szczęście wykombinowałem pewien patent. Grę można bez problemu zainstalować na dysku i również cieszyć się klasycznymi dwiema częściami. Gra po odpaleniu oczywiście blokuje nam taką możliwość, ale wystarczy wrócić do menu konsoli, wejść w "Moje gry" i z listy dostępnych tytułów wybrać Dooma lub Dooma 2. Voila! Gra uruchamia się bezpośrednio, bez menu wyboru tytułu.
 

Nie wiem dlaczego zatem programiści zablokowali dostęp do tych gier z menu, gdy płyta jest zainstalowana...


+ za koc, mam taki sam.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.01.2018 o 20:11, Quake96 napisał:

Urodzinowy prezent od dziewczyny, który dotarł dosłownie na dwa dni przed urodzinami :D
 

TJX9k6L.jpg
 

Gra oczywiście w pełnym komplecie z instrukcją i obiema mapkami :)

Masz urodziny tego samego dnia co moja narzeczona :D

 

W dniu 4.01.2018 o 12:59, ping napisał:

Mam i ja.

 

 

26181378_1982949598588205_55191110492755

 

Piękna okładka, pewnie lepsza od samej gry:)

Odnośnik do komentarza

Nic bardziej mylnego :). Czuć tu mocno rękę Eugene Jarvisa, który był konsultantem kreatywnym. Housemarque najpierw zrobiło swoją wersję Defendera (Resogun), składając temu panu jak by nie patrzeć piękny hołd, a potem uderzyli w Robotronową nutę z Nex Machiną. Czysty arcade. Jeszcze tylko niech nowy Tempest w pudełku wyjdzie i będę przeszczęśliwy - nad grą pracuje nie kto inny jak Jeff Minter. Kolejne legendarne nazwisko.

Odnośnik do komentarza

Po plexi widać, że to plexi, jak masz jeden dwa plakaty to warto zainwestować w szło. Zresztą antyrama jak antyrama, ważne, żeby plakat się zmieścił ;) 

 

https://www.castorama.pl/produkty/urzadzanie/dekoracja-wnetrza/obrazy-i-ramiarstwo/antyramy/antyrama-szklana-opp-50-x-70-cm.html

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.01.2018 o 16:40, Frantik napisał:

Jedyne, do czego będę musiał przywyknąć, to maleńki lewy shift. A za to prawy, którego praktycznie w ogóle nie używam, już jest pełnowymiarowy. :/ Nie zauważyłem tego na zdjęciach w necie.  Poza tym sztosik. :)

 

Układ skandynawski, do tego backslash w miejscu obok lewego shitfta. Europejskie klawiatury maja układ us ANSII a u Ciebie jest ISO. Tutaj możesz poczytać :

https://en.wikipedia.org/wiki/Keyboard_layout

 

1024px-Physical_keyboard_layouts_compari

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...