Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Sylvan Wielki napisał:

Po testach jestem tak nią zachwycony, że zamówiłem następną do SLI. Jeżeli ktoś myśli nad takim tytanem wydajności, warto zaopatrzyć się w nią jak najszybciej. Obecnie bowiem cena wynosi ok 4400zł, a na dniach ma wzrosnąć o kilkaset zł (w niektórych sklepach już kosztuje ponad pięć tys. a ma być drożej).

:pawel::pawel::pawel:

 

Za te pieniążki całe dwa porządne kompy bym złożył. Moim zdaniem lepiej co 4 lata zmieniać kartę ze średniej półki cenowej np 1070 (swoją drogą poyebało ich z tymi cenami - kiedyś takie karty kosztowały maks 1500zł). Niż kupować na raz takiego potwora którego wartość za 2 lata spadnie o połowę. Teraz będzie może i drożej, owszem, ale wystarczy poczekać na następce żeby cena zleciała ostro w dół.

 

Ale co kto tam lubi :lapka: Każdy wydaje swoje pieniądze po swojemu. :cool:

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak jest. I nie mam nic do jego zakupów (tylko takie małe pieczenie dupki) bo zazdro mocne. Miałbym pieniądze to też kupiłbym sobie... GTX1070 :obama: A tak muszę się zadowalać 970 :frog:

Edytowane przez ireniqs
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

A kolejne podwyżki już za rogiem  :obama:

Przed nowym rokiem udało mi się wyrwać RX580 8GB za niecałe 1400zł - teraz już karta albo nie do kupienia, albo wołają za nią 1600 i ponad. Ciekawe czy sytuacja kiedykolwiek się uspokoi. Niektórzy czekają sobie na obniżki już od zeszłych wakacji, kiedy to cały boom kopaczy się zaczął. :kaz: Szczęśliwi ci, którzy mogą sobie czekać na lepsze czasy.  Nawet nie jestem pewien czy kolejne generacje kart coś tu znacząco zmienią - prognozowano spadki cen RX5xx po debiucie Vegi, a co się stało, to wszyscy wiemy.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Te rosnące ceny kart to jakiś dramat :/. Nie dość, że nie spadają to jeszcze j,ebane rosną. Myślałem powoli nad upgradem PC, ale jak tak dalej pójdzie to do 2019 nie ma mowy. Smok musi wystarczyć, być może trochę będzie się bardziej pocić jak go kiedyś podkręcę.

Odnośnik do komentarza

Kryptowaluty (pipi)ną to i ci wszyscy bankruci kopacze zaleją rynek swoimi kartami i takie GTX 1070 będzie można kupić za 500 zł. To nie jest normalna sytuacja że karta zyskuje na wartości zamiast tracić a ta Bańka walut w końcu pęknie. I ludzie zamiast zostać z kartami po 5000 zł będą chcieli jeszcze coś zarobić na sprzedaży kart. Ale okaże się że inni wpadną na ten sam pomysł i co się stanie gdy podaż przewyższy popyt? Ceny pójdą w dół dramatycznie. :banana:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
A jak puscisz dzwiek? Po hdmi na glosniki w monitorze czy optycznym z konwerterem?
Jest jeszcze opcja z bezprzewodowym headsetem, ale nie wiem czy jest jakiś "uniwersalny", który działałby z obiema konsolami :lapka:

No a monitorek zacny. Sam dopiero kilka lat temu wskoczyłem w 1080p, ale już powoli chciałoby się coś więcej, ech... :/
Odnośnik do komentarza

wnWtcol.jpg

 

ostatnie zakupy... 

superbeat kupiłem, bo lubie gry muzyczne, ale to cos jednak nie podchodzi ;/ wole klasyczne DJmaxy czy tam beatmanie. 
folklore... kiedys sprzedałem za psie pieniądze, mniej wiecej tez tyle teraz dałem i się przejechałem. Sprzedający na allegro napisał, że gra po angielsku ALE zataił, ze instrukcja i okładka sa w skandynawskich językach. Serio myślałem, że ludzie już tak nie robią.  Masakra. 

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Labtec napisał:

U mnie takie drobne zakupy

8oAvjXM.jpg?2

 

 

4K monitor na biurko, lubię grac przy biurku, nawet w konsole (ma 2 wejscia hdmi) wiec PS4 zostanie podłączone tez (choc teraz to PS4Pro przydalo by sie)

 

1ms czyli pewnie matryca TN? Jak kolory?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...