Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Była w Limited Run. Pierwszy rzut wyprzedał się w pięć minut. Drugiego nie śledziłem, ale podejrzewam, że też szybko poszło.

https://limitedrungames.com/collections/sold-out/products/limited-run-93-la-mulana-ex-vita?variant=46680329347

Była jeszcze kolekcjonerka, ale nie dla mnie aż takie szaleństwa.

https://limitedrungames.com/collections/sold-out/products/limited-run-93-la-mulana-ex-collectors-edition-vita?variant=54844915715

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.12.2017 o 08:26, blantman napisał:

prawda. Gra ma ciekawy wątek fabularny ale co z tego jak 20 razy trzeba robić to samo aby fabuła do przodu ruszyła. KArny kutas dla tego kto stwierdził że dobrym pomysłem będzie wplecienie w główną fabułę pierdół dla achievement whore . Dla osoby takiej jak ja co zawsze te rzeczy olewa to była gehenna. Chciałem poznać historie ale aby to zrobić musiałem kilka godzin robić identyczen zadania

Rzeczywiście hoiowa gra... mam nadzieje ze jakoś ja zmecze bo nie lubię nie kończyć gier, ale prócz fajnie zaprojektowane miasta i Lincolna to mam ochotę wyje.bac te grę przez okno.

Odnośnik do komentarza

Przecież strzelanie jazda autem też jest bardzo przyjemna, już nie wspominając o goty soundtracku i fajnych misjach głównych. Największa wada tej gry to spyerdolone powtarzające sie zadania które musisz robić żeby odblokował Ci sie główny wątek. Licze że w kolejnej części to ogarną

Odnośnik do komentarza

Wstępne są w temacie Dual Shock 4

Daj mi kilka dni na testy a opiszę szczegółowe wrażenia. 

Na szybko. Kontroler  jest faktycznie premium. Nie jest niespodzianką, że  Raiju strzela bitchslap DS4. Ale jest również  lepszy niż oryginalny pad od Xboxa One ( nie grałem Elite). Jak widać na fotach,  to tak na prawdę pad od Xone. ALE jak mówi Tomasz Hajto analogi Razera  to truskawka na torcie. Nigdy nie grałem na czymś bardziej precyzyjnym, są doskonałe. Nie wiem jak ale strzelam i celuje o połowę lepiej. I z autentyczną przyjemnością. Trzecie triggery są mega praktyczne, to coś co powinno być standardem w przyszłości Ps5 i Xboxa coś tam. 

Do tych "łopatek"  na plecach, to sam nie wiem. Muszę się przyzwyczaić. Póki co gram bez nich.  Ja jestem zachwycony nową zabawką. Mecze w BF1 z tym cudem w łapach to prawdziwa rozkosz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...