Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzkie oko nie zauważy ale nie różnicy tylko tych maciupenkich ikonek jak i całego windowsowego interfejsu bez skalowania :yao: 

 

Co do gier to na pewno widać różnice pomiędzy 4k a 2k na 27” przed monitorem przecież nie siedzisz oddalony o 3 metry tylko kilkadziesiąt centymetrów.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, MYSZa7 napisał:

monitor 4K xD

 

Ledwo idzie zobaczyć różnicę między 900p a 1080p na takiej wielkości monitorze co dopiero między fullHD a UHD.

BUahahahahahah.... wiem ze to nie cw, ale chyba czas do okulisty jesli nie widzisz na 27 calach roznicy miedzy 4k a FHD. (powaznie, roznica jest widoczna "golym okiem" - pun intended).

Odnośnik do komentarza

Tak, widać różnicę. Nawet na 13-calowych makbookach widać różnicę. Gdybym za tą samą cenę miał 4K z G-synciem w 165Hz i do tego jeszcze mój GTX 970 jakkolwiek radziłby sobie z taką rozdzielczością, to wtedy bym bez problemu brał. Nie wiem nawet, czy istnieją 4K g-sync w 165Hz. A tak to 2K nadal jest bardzo fajne, do tego Windows bez skalowania (które działa tak sobie na tym systemie) w 1440p na takim rozmiarze matrycy wciąż wygląda czytelnie. No i moja karta nawet nawet sobie radzi z grami w takiej rozdziałce.

 

Dajmy sobie spokój proszę. Kupiłem, jestem zadowolony. Nawet jeśli bym się mylił to z powodu ceny tego monitora bym go bronił do upadłego, więc szkoda czasu :usmiech: 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Starh napisał:

Konkretnie ten model https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptop-hp-omen-15-ce011nw-i7-7700hq-8gb-1tb-gtx1060-win10?querystring=Laptop HP Omen 15-ce011nw

Po rabacie w MM 5100, minus 650 z vouchera. Cena jak na te bebechy i matryce raczej nie do pobicia. Wygląd jak to wygląd... kwestia gustu.

Zdecydowanie nie do przebicia stąd moje pytanie skąd w takiej cenie dorwałeś. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...