Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

@marbel007

Ja nie pozbywałem się zestawu tylko ktoś wyprzedawał kolekcję i wtedy udało mi się ustrzelić kilka gier w dobrej cenie. Wiilota mam tylko jednego, grucha też sztuk 1 ale Willoty chyba nie są jakieś mega drogie. Sądze, że w stówce się zmieścisz. Mario Galaxy to masterpiece! Wczoraj skończyłem dwójkę i też mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, ireniqs napisał:

Przedwcześnie sprawiłem sobie prezent na urodzinki. :banderas: 165hz robi różnicę. Co do reszty to nie wiem bo się nie znam :kaz:

 

Wady monitora po kilku godzinach obcowania? Lekki backlight bleed w prawym dolnym rogu, spartański OSD z debilnym tłumaczeniem PL, brak czujnika światła.

 

144/165Hz to jest zupełnie inna jakość, po tym 60fps wydaje się jakimś żartem, pokazem slajdów. Połącz to jeszcze z G-Sync i tego się słowami nie da opisać, trzeba to zobaczyć. Poziom wyżej niż wszystko, co się do tej pory widziało. Gratuluję i witam po lepszej stronie życia.

 

Jeśli chodzi o BLB, to może mylisz to z "posrebrzaniem", inaczej mówiąc IPS Glow? Najprościej sprawdzić to ruszając głową w stosunku do podejrzanego miejsca. Jeśli wraz z ruszaniem głową posrebrzenie znika/nasila się, to to jest to. Monitory ogólnie mają to w prawym dolnym rogu, bo tam jest OSD i jakiś tam układ scalony, przez co matryca inaczej przylega niż na reszcie panelu. Takie wytłumaczenie przynajmniej gdzieś znalazłem. U mnie na Acerze jest to samo, na początku strasznie przeżywałem, teraz znalazłem dosyć optymalne ustawienie monitora, gdzie to jest mało zauważalne i przestałem zwracać uwagę. Nie ma sobie co głowy tym zaprzątać, monitory IPS to nie OLED pod względem czerni, idealnie nie będzie.

36 minut temu, nobody napisał:

Najlepszy RE4 od czasów RE4 i klon Tlou od czasów Tlou w jednym. Powinienem być Pan usatysfakcjojowany. Szkoda tylko że już nie tak poschizowany jak pierwowzór.

 

A dziękuję za rekomendację, obie mam zamiar jeszcze w tym roku przejść :hi: 

Odnośnik do komentarza
 

144/165Hz to jest zupełnie inna jakość, po tym 60fps wydaje się jakimś żartem, pokazem slajdów. Połącz to jeszcze z G-Sync i tego się słowami nie da opisać, trzeba to zobaczyć. Poziom wyżej niż wszystko, co się do tej pory widziało. Gratuluję i witam po lepszej stronie życia.

 

Jeśli chodzi o BLB, to może mylisz to z "posrebrzaniem", inaczej mówiąc IPS Glow? Najprościej sprawdzić to ruszając głową w stosunku do podejrzanego miejsca. Jeśli wraz z ruszaniem głową posrebrzenie znika/nasila się, to to jest to. Monitory ogólnie mają to w prawym dolnym rogu, bo tam jest OSD i jakiś tam układ scalony, przez co matryca inaczej przylega niż na reszcie panelu. Takie wytłumaczenie przynajmniej gdzieś znalazłem. U mnie na Acerze jest to samo, na początku strasznie przeżywałem, teraz znalazłem dosyć optymalne ustawienie monitora, gdzie to jest mało zauważalne i przestałem zwracać uwagę. Nie ma sobie co głowy tym zaprzątać, monitory IPS to nie OLED pod względem czerni, idealnie nie będzie.

 

A dziękuję bardzo serdecznie :sir:

Jak zwał tak zwał. Znika przy ruszania głową, owszem. :usmiech: W każdym razie jest poświata w prawym dolnym rogu. Na początku był szok jak zobaczyłem, chwilka zwątpienia, pokazałem bratu bo siedział na IPS wcześniej i powiedział "eee to normalka". Więc machnąłem na to ręką bo podczas normalnego używania nie widać tego wcale. Przestało mi przeszkadzać po kilku godzinach. Wyczytałem też że zdarzają się dużo gorsze ekrany, więc tym bardziej yebac.

 

Co do reszty to :banderas: Tak jak piszesz.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nom, to normalka. Mógłbyś próbować zagrać w loterię wymieniania i zwracać ekran tak długo, aż dostaniesz jakąś perfekcyjną sztukę, ale ja się naczytałem asów co po 7 razy wymieniali i na końcu żałowali, że w ogóle zaczynali, bo pierwszy egzemplarz okazywał się najlepszy xd. IMO nie warto.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pupcio napisał:

Ile dałeś? Ehh też muszę kiedyś dorwać jedynke na płycie.

15 Jurkow. 

Teraz trzeba sprawdzić, czy działa, ale na czym ???  Mam tylko ps3 slim w domu a na nim chyba sie nie odpali, ale z tego co popamiętam to mój brat wciąż posiada chlebaka z czasów premiery, którego mu podarowałem. Jest nadzieja. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...