Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

DXUG4PPXcAAEL2t.jpg

 

Coda wziąłem bo WWII i czuję, że siądzie. SotC to będzie pierwsze podejście.

 

A wcześniej w tygodniu wpadło jeszcze:

DXMFz0FW0AA8nKh.jpg

 

Bo chciałem dodatek ograć a nie będę się bawił w cyfrówki jak nie muszę. :cool: 

 

Oczywiście wszystko jak widać w POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
[mention=16472]Cr@sh[/mention] Niezły zestaw. Wiem, że cena się nie liczy tylko nostalgia, ale jestem ciekaw ile taki zestawik mniej więcej teraz kosztuje?
Samego Crystala w stanie bdb w zestawie z dwoma padami (jeden ori jeden MadCatz) plus 16 gier ori w "portfelu" udało się wyhaczyć za 170pln.

Wysłane z mojego Alpha przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Nowy HS pod PC i konsole (nadal posiadam jednak SHWireless).

Powiem tak - gdybym miał komuś polecić headset to byłby to produkt właśnie od HyperX. Osobiście nie jestem fanem JAKICHKOLWIEK gamingowych słuchawek, ale HyperX bazuje na świetnych Takstarach PRO, które kiedyś totalnie zaorały audiofilską konkurencje w cenie 300-600 zł. Słuchałem ostatnio Cloudow II kumpla i było naprawdę dobrze, jak na takie słuchawki.

Alpha po krótkim teście brzmią dużo lepiej - większa scena, bardzo dobre uderzenia mid i sub bassu. Średnica lekko wycofana, ale nadal czuć ją przy uchu. Jedyny minus to wysokie tony - jest ich trochę zbyt mało, ale można to skorygować dzięki EQ.

Same wykonanie super solidne - nic nie trzeszczy, dodatkowo sporo aluminium (w tym na pałąku co cieszy). Są bardzo wygodne, a te nowe pady muszę przyznać, że dużo bardziej komfortowe od starych. Niestety straciła na tym izolacja, ale coś za coś.

Spokojnie można na nich grać (stereo jest tu tak dobre, że nie potrzeba żadnych emulowanych 7:1, który osobiście nie lubię) i słuchać muzyki - bardzo dobre słuchawki, zresztą nawet JimsReviewRoom się nimi zachwycał. Grają czysto i są dosyć dynamiczne, a przy tym fajnie muzykalne. W cenie 350-400zł naprawdę fajny sprzęt (na pewno najlepszy gamingowy po kablu), a jestem dosyć wybredny jeśli chodzi o sprzęt audio.

 

Kqh2HBf.jpg

Q7TrNc2.jpg

Edytowane przez Starh
  • Plusik 5
  • Lubię! 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...