Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, krzyhu923 napisał:

blantman gra w raki od ubi i telltale, a daje minusa za FIFę. Masz ty rozum i godność człowieka?

Kilka osób dało a ten mnie do tablicy wyrwał. No to patrzę w co KONESER grywa pes , fifa i to wszystko. Może zanim zaczniesz o gustach dyskutować wyjdziesz poza piłkę nożną bo na niej świat się nie kończy. Na zachętę minusik poleciał. 

 

Btw dałem minusa bo kolega sprite mi dawał nie raz bez powodu a akurat tutaj morda ronaldo i fifka to był idealny powód :kaz:

 

 

 

@kes a jaka cena tak z ciekawości 

  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, blantman napisał:

Kilka osób dało a ten mnie do tablicy wyrwał. No to patrzę w co KONESER grywa pes , fifa i to wszystko. Może zanim zaczniesz o gustach dyskutować wyjdziesz poza piłkę nożną bo na niej świat się nie kończy. Na zachętę minusik poleciał. 

 

Btw dałem minusa bo kolega sprite mi dawał nie raz bez powodu a akurat tutaj morda ronaldo i fifka to był idealny powód 

No sprawdziłem sobie z ciekawości, czy komuś hipokryzja dupy nie ściska i z osób które kojarzę z grywania w raki różnego rodzaju tylko ty się wpisałeś. Nie wiem po czym stwierdziłeś, że tylko FIFA i PES, ale to nieistotne, bo ja lubię pograć w taką FIFę, bo jaram się otoczką i tego nie ukrywam - ot bardziej z zamiłowania do piłki nożnej niż do gier. Ty za to w gry piłkarskie raczej nie grasz, ale minusika dałeś, bo "nie znam się ale się wypowiem" hehe FIFka i cyk minusik. Tak że nie o gusta gierkowe chodzi - niech każdy gra w co chce - a o hipokryzję, bo często jesteś jej najlepszym przykładem. Minusik, bo tak.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, krzyhu923 napisał:

No sprawdziłem sobie z ciekawości, czy komuś hipokryzja dupy nie ściska i z osób które kojarzę z grywania w raki różnego rodzaju tylko ty się wpisałeś. Nie wiem po czym stwierdziłeś, że tylko FIFA i PES, ale to nieistotne, bo ja lubię pograć w taką FIFę, bo jaram się otoczką i tego nie ukrywam - ot bardziej z zamiłowania do piłki nożnej niż do gier. Ty za to w gry piłkarskie raczej nie grasz, ale minusika dałeś, bo "nie znam się ale się wypowiem" hehe FIFka i cyk minusik. Tak że nie o gusta gierkowe chodzi - niech każdy gra w co chce - a o hipokryzję, bo często jesteś jej najlepszym przykładem. Minusik, bo tak.

O jaaa nie wiem po co odpisuje ale nich będzie. Nie gram w raki gram we wszystko. Biorę gazete psx extreme lub cda i widzę w reckach gry w które gram lub które przeszedłem. Fife i pesa wziąłem z twojego psn id nic poza nimi tam nie ma. Steam id masz ukryty to i klops. Ja mam odkryte gry i na każdego raka wg ciebie przypada kilka bardzo dobrych gier no chyba że dla ciebie rakiem są divinity2,yakuza 6, kingodme come,  two point hospotaln, vc4 czy wiele innych gierek z moich ogranych w ciągu ostatniego roku. 

 

Kończę offtop liczę na minusa od ciebie i sprite jutro w tym temacie. Dzięki jaczesowi wiem w co będę jutro grał :ohboy:

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Przecież blantman to zwyczajny przegryw i ulany pantofel. Koleś rozdał gifty za friko na zlocie tylko po to żeby przynajmniej część forum się z niego nie śmiała :yao:  I to też pewnie przed żoną ukrył, bo inaczej patelnią w potylicę i do kąta obok lodówki. #gardze

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, blantman napisał:

Kończę offtop liczę na minusa od ciebie i sprite jutro w tym temacie.

Możesz liczyć na cały mój dzienny limit minusów, mogę być twoim lukiem lukiem247 jeśli chcesz. Napisz tylko, dlaczego dałeś minus typowi, który wrzucił foto z FIFą.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, krzyhu923 napisał:

Możesz liczyć na cały mój dzienny limit minusów, mogę być twoim lukiem lukiem247 jeśli chcesz. Napisz tylko, dlaczego dałeś minus typowi, który wrzucił foto z FIFą.

 

10 minut temu, sprite napisał:

Przecież blantman to zwyczajny przegryw i ulany pantofel. Koleś rozdał gifty za friko na zlocie tylko po to żeby przynajmniej część forum się z niego nie śmiała :yao:  I to też pewnie przed żoną ukrył, bo inaczej patelnią w potylicę i do kąta obok lodówki. #gardze

Ale swoją drogą minus zabolał chodzi i rozdaje je w innych tematach teraz:)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, sprite napisał:

Przecież blantman to zwyczajny przegryw i ulany pantofel. Koleś rozdał gifty za friko na zlocie tylko po to żeby przynajmniej część forum się z niego nie śmiała :yao:  I to też pewnie przed żoną ukrył, bo inaczej patelnią w potylicę i do kąta obok lodówki. #gardze

 

Tak z ciekawości, jakie były gifty ?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, giger_andrus napisał:

 

Tak z ciekawości, jakie były gifty ?

różne rzeczy z loot boxów (figurki, komiksy, pluszaki etc) i innych takich inicjatyw plus rzeczy z kolekcjonerek gier mi nie potrzebne (nieśmiertelniki z gearsów czy jakaś bandana z innej gry).

Odnośnik do komentarza

No lepsze od czasu do czasu takie ustawienie do pionu jakiegoś blantmana wożącego się jak alfons ze swoimi mądrościami życiowymi, które jak się okazuje jego nie dotyczą, niż codzienne siedzenie w CW w imię plastiku i udawanie że to tylko, absolutnie tylko taka konwencja i nikomu dupka tam nie pęka od wymiany uprzejmości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...