Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, krzyhu923 napisał:

No lepsze od czasu do czasu takie ustawienie do pionu jakiegoś blantmana wożącego się jak alfons ze swoimi mądrościami życiowymi, które jak się okazuje jego nie dotyczą, niż codzienne siedzenie w CW w imię plastiku i udawanie że to tylko, absolutnie tylko taka konwencja i nikomu dupka tam nie pęka od wymiany uprzejmości.

 

nadal lepiej od jakiegos randoma, ktory gra w fife.

Odnośnik do komentarza

Co za bonusy do zamówienia teraz dają w pewnym warszawskim sklepie. Opłacało się kiedyś gadzety growe rozdawać na zlocie :obama:

 

1Cc9SoM.jpg

 

Nie wiem skąd wiedział że 2 imprezy w weekend mi się szykują.

 

 

Ubisoft widze już progres po łatkach na premierę. Do unity z 60 gb patcha a tutaj tylko 1,5 gb. 

  • Plusik 8
  • Lubię! 3
  • Haha 2
  • WTF 1
  • Smutny 1
  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, blantman napisał:

Co za bonusy do zamówienia teraz dają w pewnym warszawskim sklepie. Opłacało się kiedyś gadzety growe rozdawać na zlocie :obama:

 

1Cc9SoM.jpg

 

Nie wiem skąd wiedział że 2 imprezy w weekend mi się szykują.

 

 

Ubisoft widze już progres po łatkach na premierę. Do unity z 60 gb patcha a tutaj tylko 1,5 gb. 

Blantman, minusa nie dostałeś ode mnie za Asasyna ani tym bardziej za świetnego, chyba najlepszego w ramach rozsądnych pieniondzów blenda Chivas. Minusa wlepiam Tobie za tą politurę/bejcę z Biedy pt Grangestone. Chłopie, ogarnij się i nie rób tego więcej:bad:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czezare napisał:

Blantman, minusa nie dostałeś ode mnie za Asasyna ani tym bardziej za świetnego, chyba najlepszego w ramach rozsądnych pieniondzów blenda Chivas. Minusa wlepiam Tobie za tą politurę/bejcę z Biedy pt Grangestone. Chłopie, ogarnij się i nie rób tego więcej:bad:

Nie zrobiłem sobie tego dostałem jako gift. Nigdy nie piłem to i nie wiedziałem. Dzięki za radę wezmę wykorzystam dla gości na drinki z colą :kaz: (przeważnie mam do tego balasia). A Chivasik z lodem tak jak powinno się pić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, blantman napisał:

Nie zrobiłem sobie tego dostałem jako gift. Nigdy nie piłem to i nie wiedziałem. Dzięki za radę wezmę wykorzystam dla gości na drinki z colą :kaz: (przeważnie mam do tego balasia). A Chivasik z lodem tak jak powinno się pić.

Nie czas i miejsce o tym tutaj dyskutować, ale zaiste Chivasik tylko z samym lodem:banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...