Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, krupek napisał:

Ten zestaw z Gearsami raczej średnio opłacalny, w dodatku dysk tylko 500 GB. Chyba, że Ci zależało na Gearsach.

Z miejscem na dysku nigdy nie miałem problemu mając wersje 500gb ale teraz przy gamepassie może i zrobiłem błąd. A żadne zestawy mnie nie interesowały bo były z grami, które już ograłem albo mam w gamepassie więc wolałem golasa. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ukukuki napisał:

FaLJ4MR.jpg

 

Miałem w tym roku nic już nie kupować ale odwiedziłem kumpla co prowadzi sklep z grami żeby pogadać. No i miał Dooma za 30 zł i nówkę PS TV za 140. Żal było nie brać chociaż DOOMa już ograłem na PC. PS TV przyda się do gierek z psxa których mam masę kupioną a niestety na PS4 nie można w nie pograć. 

gdzie za tyle można to ps tv kupić?

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, czapa napisał:

gdzie za tyle można to ps tv kupić?

 

Kumpel miał to w sklepie, prowadzi nieduży sklep z grami i mu zalegają czasem dziwne rzeczy. 

 

2 minuty temu, ping napisał:

Mnie bardziej ciekawi co jest na płytkach Psikyo Best Collection (jakiś perfect play na DVD?) i Tekken 1/2/3 (to wygląda ciut bootlegowo). @Ukukuki uchyl rąbka tajemnicy ;).

 

Są to wydania z Korei Południowej gdzie granie na PCtach jest dosyć popularne i tylko tam mogłem wtedy dostać Metal Slug Collection.  Tekken to bootleg ale pewnie dlatego sprzedawca dorzucił go w gratisie :d Do metal sluga dokooptowałem jeszcze zestaw gierek od Psikyo (Gunbird 2, 1945 Plus 2, Tengai) i Megaman, Strikers 3, Rival Schools 1 i 2. Są to stare wydania z przedziału 2001-2005 więc nic specjalnego. To samo co na emu. Kupowałem to lata temu za grosze, po 5 dolców sztuka a dolar wtedy był poniżej 3 zł. Było wtedy też mnóstwo gier u nas dostępnych jak Doom 3 czy Alien vs Predator 2. Niektóre miały takie fajnie pudła tekturowe wielkości coś jak wydanie Icarusa na 3DSa. Nie mam zielonego pojęcia czy to są oryginały. Metal Slug to na pewno oficjalne wydanie, MegaMan ma wszędzie loga Capcom na grzbiecie też. No i wszystkie płytki są tłoczone łącznie z Tekken, mają wybite numery tłoczni. Podejrzewam ,że to jakaś tania seria z początku lat 2000 coś jak nasza Extra Klasyka, oprócz Tekkena bo on jest paskudnie wydany i wątpię żeby ktoś to oficjalnie wydawał, no ale płyta tłoczona. 

 

Tak to mniej więcej jest wydane https://imgur.com/gallery/Z3pz1z8 Pudełka całkiem fajne z przetłoczeniami z przodu i z tyłu. Niektóre mają metaliczne okładki. Kiedyś w to grałem teraz jak mam steama i goga to leje na płytki pctowe. Trzymam bo mam sentyment. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, seb.maz napisał:

Niesamowite uczucie z tetrisem.
Dali znaczek gra w polskiej wersji językowej, a tu zonk po odpaleniu, nie ma takiej....

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181222/9251cab66b43d066db5aba7901b57707.jpg[/

Nie to aby to wpłynęło na moim odbiorze, cudeńko!!!!

A jak ustawisz język systemu na PL?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...