Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, _Be_ napisał:

Ale co cię to w ogóle obchodzi? 

Mogłem nie wspominać o funduszach, ale pytałem z czystej ciekawości, nic więcej. Nie pierwszy raz pada podobne pytanie gdy ktoś tutaj wrzuci S’ke czy Slima. Także daruj sobie to przypierdalanie się :oh_you:

 

@_Be_ to już możesz przestać się przypieprzać? A ja następnym razem nie będę drążył, skoro Cie to tak drażni. 

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Mogłem nie wspominać o funduszach, ale pytałem z czystej ciekawości, nic więcej. Nie pierwszy raz pada podobne pytanie gdy ktoś tutaj wrzuci S’ke czy Slima. Także daruj sobie to przypierdalanie się :oh_you:

Przecież w przypadku roziego też pisałem kupił to kupil na chooj drążyć :dog:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, MYSZa7 napisał:

czemu nie Kox? Brak funduszy czy priorytet dla konsoli Sony?

 

Nie chce Koxa bo nie jest mi potrzebny, X'a wziąłem bo była mega promocja (po odsprzedaniu kodów wyjdzie mi jakieś 650zł za samą konsole z dyskiem 1TB). No i kolejny powód to wsteczna kompatybilność z paroma tytułami jak ReCore, Quantum Break czy seria Halo (PC do grania mi nie służy). Moimi platformami docelowymi są Switch i PS4 Pro. Co do funduszy to zwyczajnie szkoda mi wykładać 1000zł więcej na konsole, która ma być przede wszystkim powrotem do przeszłości (wolę taką opcję niż jak mam szukać w stanie igła i w pełni kompletnego X360 i X Classic). Zresztą sam Xbox miał być pierwotnie zastępstwem za Prosiaka bo nigdzie nie było promocji (a nie należę do tych co chcą dopłacać do interesu).

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Blubi tradycynie dopyerdala się do pierdół, Luk tradycyjnie sypie minusami, chłopaki z okazji świąt życzę Wam, żebyście nigdy się nie zmieniali - dzięki temu wiem, że jak wrócę na forum czy to jutro, czy za 10 lat, pewne elementy będą niezmienne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...