Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, sprite napisał:

Nikt nie hajpuje/blefuje tak jak forumek. Ale w tej cenie żal było nie wziąć :banderas:

 

7ICOKFc.jpg

 

Bonusik jeszcze był

 

  Ukryj zawartość

blQROKu.jpg

 

 

Dołożyłbyś 51 zł i byś miał na tej karcie 100 zł.

Ale poza tym plusik. I to wcale nie blef. Zazdroszczę Ci bo ja za 50 zł mniej mam z samym Astrobotem.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, giger_andrus napisał:

 

Ale sam pisałeś, że łączyłeś zamówienia a to inna bajka. 

Well... Część rzeczy z maja (Pixel Junk Monsters 2) nadal fizycznie nie istnieje, więc łączenie zamówień nie ma tutaj wpływu na terminy.

 

Jedno z łączonych zamówień wyszło mi dopiero na początku grudnia, bo było blokowane przez grę zamawianą na początku czerwca. Takie Salt and Sanctuary na które zbierali zamówienia w środku września dotarło turbo szybko ;).

 

Z pewnością jest to zabawa dla cierpliwych. Czekam łącznie na około 40 gier od nich.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Wredny napisał:

(jak tylko zobaczyłem, to musiałem mieć, bo do tej pory byłem przekonany o całkowitej "cyfrowości" tego tytułu na PS4),

ee94cbc67188fe56gen.jpg

Jest jeszcze wersja Signature Edition(która oczywiście jest już w mojej kolekcji), którą polecam każdemu kto ma ochotę na pudełeczko DC. Jedyne 40 ojrasów + coś tam za wysyłeczke.

https://signatureeditiongames.com/collections/ps4-games/products/dead-cells-signature-edition-ps4?variant=12254355292195

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

a jednostki może kiedy wrzucę faktycznie (miesiące ciężkiej pracy) a fachowe oko dostrzeże ...

 

Na Błyskawice to za duże raczej, jakiś niszczyciel? bo pancernik chyba nie

pokaż jak wyszło i podlinkuj mój nick jak gdzieś wrzucisz :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ping napisał:

Well... Część rzeczy z maja (Pixel Junk Monsters 2) nadal fizycznie nie istnieje, więc łączenie zamówień nie ma tutaj wpływu na terminy.

 

Jedno z łączonych zamówień wyszło mi dopiero na początku grudnia, bo było blokowane przez grę zamawianą na początku czerwca. Takie Salt and Sanctuary na które zbierali zamówienia w środku września dotarło turbo szybko ;).

 

Z pewnością jest to zabawa dla cierpliwych. Czekam łącznie na około 40 gier od nich.


To prawda, najlepiej zapomnieć i za x miesięcy mieć miłą niespodziankę.
Z S&S chyba nie ma reguły bo ja wciąż czekam.

Odnośnik do komentarza

Nie chwaliłem się koxem ale dokupiłem jedynego słusznego pada i tak zestaw na najbliższe dwa lata powinien styknąć. A do tego giereczka, którą nie dał Phil do GP więc trzeba było kupić pudełko brrr. Do tego pewnie jedyna kopia tej gry w Polsce

PqIBI8l.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...