Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Emtebe napisał:

Bardzo dobra gra @ping, od twórców Zombie Driver. Mam nadzieję, że zrobią kiedyś ZD na konsolę. Najlepiej na Switcha.

W cyfrze już jest, nawet wycalakowałem na klocku parę lat wstecz i dobrze się bawiłem :). Studio może i małe, ale Zombie były uczciwym tytułem, więc wierzę że i tutaj chłopaki dali radę.

Odnośnik do komentarza

@Rozi, a to nie lepiej było PRO wziąć? Jak ja bym teraz się bawił w kupowanie zastępstw to bym na bank PROsiaka brał.

Żeby nie było, że tak tylko Rozaliusza zagaduję, to wrzucam moje dwa dzisiejsze nabytki (obiecuję, że to już ostatnie w tym roku).
Cudowny roguelike indyczek w wydaniu pudełkowym (jak tylko zobaczyłem, to musiałem mieć, bo do tej pory byłem przekonany o całkowitej "cyfrowości" tego tytułu na PS4), oraz niedawny microsoftowy "EX", który spopularyzował gatunek Battle Royale, a w którego zawsze chciałem zagrać - XBOXowcy przetestowali na własnej skórze, dzięki czemu teraz gierka na konsolach działa bardzo przyzwoicie, no i póki co - bawię się świetnie :)

ee94cbc67188fe56gen.jpg

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.12.2018 o 17:30, MAJOCHEY_PL napisał:

Lubię zapach radiacji nad ranem.

 

 

Pokaż jakieś fotki jednostki w tle, za to bardziej będą plusy :)

 

@Rozi mogłeś wziąć PRO nawet bez tv 4K, jest dużo korzyści nawet dla 1080p. Tam BF1 to prawie jak inna gra na PRO

Edytowane przez Fanek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Wredny napisał:

no i póki co - bawię się świetnie :)

Wrzuć wrażenia, jakieś filmy. Jak ogram F76 :D dołączę do Ciebie.

49 minut temu, Fanek napisał:

Pokaż jakieś fotki jednostki w tle, za to bardziej dą plusy :)

  

Jakoś szczególnie mi nie zależy na plusach. Inaczej nie wrzucał bym tu F76 ;) 

a jednostki może kiedy wrzucę faktycznie (miesiące ciężkiej pracy) a fachowe oko dostrzeże ...

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, kermit napisał:

ostatnio wlasnie widzialem promocje na prosiaki za 1300zl i tak pomyslalem kurde kto im teraz kupi te slimki za 1000zl zamiast doplacic do tego prosiaka..

 

no i jednak ktos to kupil xd

te slimki za 800 zł były do wyrwania teraz, 1000 zł to już przesada

 

@Fanek już pisałem to w innym temacie, jakieś to korzyści są, ale nie takie by wydawać drugie tyle i mieć Pro

 

@MBeniek piękna cebulka, szanuje :lapka:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...