Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie było nacechowane CW, to usunęli. Ale odpowiadając na Twoje niewinne pytanie, bo lubię, a 360 to moja ulubiona konsola MS. Chociaż w sumie nie, OG jest najlepsza.

 

Ale jarają mnie gierki na 360 z 2005-2007, to je głównie zbieram.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kanabis napisał:

Zbieralem swego czasu gierki na megadrive tez mialy takie zaje,biste opakowania jak vhs :D

Psie syny z SNK miały jednak większy rozmach :D

 

vxjm7TJ.jpg

1 minutę temu, Orzeszek napisał:

Xd

to by była naprawdę dobra gra gdyby nie limity czasowe na wszystko i crashe gry 

Liczę na dobrą zabawę w stylu CABELI.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ping napisał:

Commony na NeoGeo AES. Nieśmiało szykuję się do wejścia w tę platformę. Nie będę kupował tytułów z cenami powyżej tysiaka, bo łatwo się wyebać na minę (bootlegi) jednak wciąż da się zgromadzić troszkę niedrogich, acz grywalnych tytułów. Fenomenalnie te boxy wyglądają :).

 

Tysiak to jest taka granica ,że się dalej opłaca więc uważaj. Ja przed zakupem zawsze proszę o zdjęcie PCB jeśli nie znam sprzedawcy i raz gościu z Włoch wysłał mi zdjęcie oryginału ale w grze był bootleg a gierka tania bo 250 zł z wysyłką. Całe szczęście paypal praktycznie zawsze jest po stronie kupującego. 

 

11 minut temu, ping napisał:

Pięknie zachowany NeoGeo Pocket Color i osiem gierek - najciekawszy jest chyba Sonic. Metal Slug jednak niegrywalny. Zastanawiam się nad sprawdzeniem Tactics Ogre. Sprzęt jest dużo potężniejszy niż GameBoy Color i czuć to na każdym kroku, a ta gałeczka? Ojjjj... Idealna.

 

Mi NG Color kompletnie nie przypadł do gustu ale pudełeczka na gry złoto :obama:

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kanabis napisał:

Z okazji zblizajacego sie re2make dwie sztunie do kolekcji.

FgqMLeOg.jpg

 

LJMZWf9g.jpg

 

Weź mi nawet nie pokazuj takich zdjęć, bo dostaję mimowolnych retrospekcji z cudownych czasów gdzie miało się zero odpowiedzialności i poznawało się gierki razem z PSXem. Nostalgia mocno i łezka w oku leci :(

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krupek napisał:

Pudełko od PSX, choć piękne, tak kruche jest...

 

Lepiej bym tego nie ujął. Tygodniowe Grześki w czekoladzie są mniej kruche od tego niby plastiku.

 

2 godziny temu, kanabis napisał:

Zbierasz edycje platinum? Fuu

Na gexa tez sie czaje. Ale w pierwszej kolejce teraz rollcage i lego racers 

 

A co to platyna juz gorsza? No dobra dla kolekcjonera owszem, ale ja nim nie jestem mimo tego że fakt faktem w gry nie tylko gram ale i je zbieram. Prawdą jest, że jak mam w tej samej cenie wybór między black labelem a platyna to raczej skuszę się na to pierwsze, ale mi platyny nie śmierdzą wiec i tym nie gardzę. Zwłaszcza jak kupuje osobiście w sklepach albo przez olxa gdzie nie ma takiego wyboru jak na alledrogo. Gra jest gra ważne żeby działała ;) No ale nadal mimo to rozumiem twoje podejście.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za malolata mi sie platyny bardziej podobaly i w sumie teraz tez tak naprawde bo fajne sa te srebrne eleganckie plytki. Nie no jasne rozumiem cie, ja po prostu chce tez zeby cena kolekcji wzrastala a czarne paski duzo ladniej szybuja w gore niz platyny. Pamietam ze np crashe czy medievile pare lat temu kuoilem po 80zl. Teraz taka cena chyba raczej nieosiagalna. Ale jasne przede wszystkim chodzi o to zeby gra grala ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...