Skocz do zawartości

GOTY 2013


Gość _Be_

GOTY 2013   

139 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej goty/gotg gra 2013 roku to?

    • Assassin's Creed 4: Black Flag
    • Batman Arkham Origins
    • Teraway
    • Bioshock Infinite
    • Brothers: A Tale Of Two Sons
    • Battlefield 4
    • Guacamelee!
    • Pokemon X&Y
    • DMC: Devil May Cry
    • Dragon's Crown
    • Forza Motosport 5
    • Super Mario 3D World
    • GTA V
    • Metal Gear Rising: Revengence
    • Metro: Last Light
    • Papers, Please
    • Ni No Kuni: Wrath of the White Witch
    • Splinter Cell: Blacklist
    • Tomb Raider
    • The Last Of Us
    • X-COM: Enemy Within
    • Rayman: Legends
  2. 2. Mesjasz czy Judasz?



Rekomendowane odpowiedzi

 

Co za zażarta walka między GTA i TloU :o

 

Dla tej "potyczki" odwiedzam ten temat. ;)

 

 

Liczysz punkty czy tylko patrzysz na wyniki ankiety? Ciekaw jestem jak wygląda punktacja z postów...

 

Dla mnie sprawa jest jasna, no prawie. Uczciwie mówię, że w GTAV nie grałem, zatem moje Top3 wygląda następująco:

1. The Last of Us - najlepsze wprowadzenie obecnej generacji, potem jest tylko lepiej.

2. BioShock: Infinite - wspaniały świat, wspaniała Elizabeth.

3. Dragon's Crown / Guacamelee* - gameplay. gameplay, gamplay. I jeszcze raz GAMEPLAY!

 

* - ciągle się zastanawiam, która gra bardziej zasługuje na trzecią lokatę...

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

A no właśnie. Tego drugiego mi się nie chciało liczyć. Ale mówiąc wprost i tak wiem kto wygra. To jak zestawić Amerykańcom Terminatora 2 i Milczenie Owiec. Niby obie pozycje w swojej klasie tak samo za(pipi)iste, ale więcej funu większości ludu da ta pierwsza pozycja. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

usunalem stary post i postanowilem uhonorowac inne gry bo ten rok jest krzywdzacy dla innych super pozycji z uwagi na mesjasza tlou i genialne gta5.

 

1. rayman legends - obok origins najlepszy niemarianowy tytul platformowy, dla mnie ideal jesli chodzi o platformowki, duch amigowca we mnie wiecznie zywy

2. killzone mercenary - super multi na hendhelda, ktore w dodatku jest fps i wyglada prawie jak gra z duzych konsol?jeszcze rok temu z wysmiania kogos kto by tak powiedzial wyskoczyla by mi koza z nosa

3. dragon's crown - chodzona bijatyka 2d polaczona z rpg do tego kapitalna i miejscami seksistowska oprawa av i mamy japonskie diablo w 2d

4. tearaway - za cudownie wykreowany swiat z papieru, ktory mozna odtworzyc w naszym swiecie i najlepsze wykorzystanie unikalnych mozliwosci vity ever

5. qucammelle - indyk roku 2013, najlepszy tytul gatunku metrovanii od lat

 

 ogolnie wiem ze top3 ale z premedytacja napisalem 5 bo uwazam ze 2013 byl najlepszym rokiem dla gracza od baaardzo dawna...

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

a boli cie co wygra, ze musisz skomentowac takie zachowanie? nawet gdyby wygral symulator jedzenia podpasek to i tak nie zmienia to faktu ze pewne gry JUZ zostaly uznane i docenione.

 

smieszy mnie natomiast hejt na gta v. no nie ogarniam jakim trzeba byc idiota zeby powiedziec ze sie na niej zawiodlo, w czasach, kiedy kroluja klonowane kapcie schabowe od ea i activision

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Takie tematy ogólnie są dosyć zabawne, Milan to przepięknie podsumował jakiś czas temu z cebulami i małżami. Ludzie grając w może 25% wszystkich wartych ogrania gier w tym roku wybierają najlepszą ze wszystkich, nierzadko zresztą wypowiadają się posiadacze tylko jednej platformy, którzy jeszcze świadomie ignorują jakąś tam gałąź gier. No chyba, że zamiast patrzeć na to jak na wybór najlepszej gry, to raczej jest to plebiscyt na produkcję, która najszerzej trafia w gusta graczy i na dodatek najbardziej ich zadowala. Do tego dochodzą jakieś osobiste hejty, fascynacje i właśnie ta zacięta walka GTA V kontra TLOU :D.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Takie tematy ogólnie są dosyć zabawne, Milan to przepięknie podsumował jakiś czas temu z cebulami i małżami. Ludzie grając w może 25% wszystkich wartych ogrania gier w tym roku wybierają najlepszą ze wszystkich, nierzadko zresztą wypowiadają się posiadacze tylko jednej platformy, którzy jeszcze świadomie ignorują jakąś tam gałąź gier. No chyba, że zamiast patrzeć na to jak na wybór najlepszej gry, to raczej jest to plebiscyt na produkcję, która najszerzej trafia w gusta graczy i na dodatek najbardziej ich zadowala. Do tego dochodzą jakieś osobiste hejty, fascynacje i właśnie ta zacięta walka GTA V kontra TLOU :D.

Tak było i będzie. Ze wszystkim od zawsze. Co nie zmienia faktu, że pobawić się można.

Odnośnik do komentarza

Takie tematy ogólnie są dosyć zabawne, Milan to przepięknie podsumował jakiś czas temu z cebulami i małżami. Ludzie grając w może 25% wszystkich wartych ogrania gier w tym roku wybierają najlepszą ze wszystkich, nierzadko zresztą wypowiadają się posiadacze tylko jednej platformy, którzy jeszcze świadomie ignorują jakąś tam gałąź gier. No chyba, że zamiast patrzeć na to jak na wybór najlepszej gry, to raczej jest to plebiscyt na produkcję, która najszerzej trafia w gusta graczy i na dodatek najbardziej ich zadowala. Do tego dochodzą jakieś osobiste hejty, fascynacje i właśnie ta zacięta walka GTA V kontra TLOU :D.

 

powiem ci tak: sam zagralem w tym roku w 2-3 gry na konsolach i szczerze nie widze by moja subiektywna opinia i top3 bylo krzywdzace, a to z tego powodu ze na zadna gre nie czekalem z takim cisnieniem jak na gta v i... nie zawiodlem sie, a to jest najwazniejsze. do tego dochodzi fakt ze rockstar obral nowy kierunek dla swojej zlotej kury a mianowicie ciagle rozwijanie multi, za co ma ode mnie ogromny plus. 

 

gdy odpalilem pierwszy raz TLoU dostalem pozytywnego kopa w ryj, ale to glownie przez scenariusz. miewalem momenty nudy (glownie przez przydlugie 2 pierwsze sezony), choc koncowka bardzo mile sie rozkrecila, wyduszajac ze mnie lzy nawet, ale w ogolnym rozrachunku tego typu gry sa dla mnie na jeden raz, co jest poniekad wada, bo lubie sie zanuzyc w swiat gry bez presji popychania glownego watku do przodu.

Odnośnik do komentarza
3. Dragon's Crown / Guacamelee* - gameplay. gameplay, gamplay. I jeszcze raz GAMEPLAY!

 

* - ciągle się zastanawiam, która gra bardziej zasługuje na trzecią lokatę...

 

Pograłem dłużej w Dragon's Crown i sprawa się wyjaśniła - przykro mi, drinkbox studios - close but no cigar...

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Takie tematy ogólnie są dosyć zabawne, Milan to przepięknie podsumował jakiś czas temu z cebulami i małżami. Ludzie grając w może 25% wszystkich wartych ogrania gier w tym roku wybierają najlepszą ze wszystkich, nierzadko zresztą wypowiadają się posiadacze tylko jednej platformy, którzy jeszcze świadomie ignorują jakąś tam gałąź gier. No chyba, że zamiast patrzeć na to jak na wybór najlepszej gry, to raczej jest to plebiscyt na produkcję, która najszerzej trafia w gusta graczy i na dodatek najbardziej ich zadowala. Do tego dochodzą jakieś osobiste hejty, fascynacje i właśnie ta zacięta walka GTA V kontra TLOU :D.

 

Przecież każdy konkurs "naj" z każdej dziedziny życia rządzi się tymi samymi prawami, w czym więc problem?

Odnośnik do komentarza

a boli cie co wygra, ze musisz skomentowac takie zachowanie? nawet gdyby wygral symulator jedzenia podpasek to i tak nie zmienia to faktu ze pewne gry JUZ zostaly uznane i docenione.

 

smieszy mnie natomiast hejt na gta v. no nie ogarniam jakim trzeba byc idiota zeby powiedziec ze sie na niej zawiodlo, w czasach, kiedy kroluja klonowane kapcie schabowe od ea i activision

 

a bolą cie te hejty, że musisz skomentować takie zachowanie ? nawet gdyby hejtowała połowa forum, to nie zmienia faktu, że gra JUŻ została uznana i doceniona

Odnośnik do komentarza

 

a boli cie co wygra, ze musisz skomentowac takie zachowanie? nawet gdyby wygral symulator jedzenia podpasek to i tak nie zmienia to faktu ze pewne gry JUZ zostaly uznane i docenione.

 

smieszy mnie natomiast hejt na gta v. no nie ogarniam jakim trzeba byc idiota zeby powiedziec ze sie na niej zawiodlo, w czasach, kiedy kroluja klonowane kapcie schabowe od ea i activision

 

a bolą cie te hejty, że musisz skomentować takie zachowanie ? nawet gdyby hejtowała połowa forum, to nie zmienia faktu, że gra JUŻ została uznana i doceniona

 

hehe, bardzo dobra kontra, jednak jest maly szkopul, mianowicie opisuje tutaj dwie rozne sytuacje: jedna dotyczy samego sporu i glownego "pod-watku" tematu (gta v vs tlou) a druga to wszechobecny lament jakim to gta okazalo sie judaszem i jak ludzie po miesiacach polerowania kija zaczelo pluc na rockstar bo przez pierwszy tydzien nie poradzili sobie z serwerami, albo ze misje sa powtarzalne i nudne.

 

pierwsze to kwestia typowo subiektywna i kwestia wyboru, a drugie to po prostu slaby hejting na cos, co jeszcze rok temu bylo tylko kwestia marzen. pomijam ofkors te niezliczone posty 'ale chvjnia, jakies napady zamiast misji', albo 'po co 3 bohaterow'. wyszla hipokryzja z jednej strony a z drugiej zawod, bo ktos wyobrazal sobie ze nagle wyjdzie gra 100x lepsza niz to co zaserwowalo rockstar, jakas chora utopina wizja. chyba nie trzeba byc geniuszem by uznac cos takiego za calkowicie naiwne. a to ze multi nie jest tak dobre jak singiel tez bylo do przewidzenia, mimo to rockstar nie sa byle cwelami i nieglupim jest zalozenie sie, ze doszlifuja tryb multiplayerowy na miare singlowego odpowiednika. kwestia czasu i zaufania. a oni sa go akurat godni, bardziej niz 80% gigantow. nie zeruja na graczach, dlatego tez bola mnie hejty.

 

rockstar w moim mniemaniu wlozylo wiecej serca i zaangazowania w swoja produkcje niz nd zeby skonstruowac caly swiat pelen roznych historii, dlatego poniekad rozumiem postawe Kre3ka ktora skomentowales, aczkolwiek uwazam ze jest troszke zbyt kontrowersyjne, poniewaz za bardzo jest oparta o gust i smierdzi nieco prowakacja, nawet jesli nia nie jest.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.