Skocz do zawartości

GOTY 2013


Gość _Be_

GOTY 2013   

139 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej goty/gotg gra 2013 roku to?

    • Assassin's Creed 4: Black Flag
    • Batman Arkham Origins
    • Teraway
    • Bioshock Infinite
    • Brothers: A Tale Of Two Sons
    • Battlefield 4
    • Guacamelee!
    • Pokemon X&Y
    • DMC: Devil May Cry
    • Dragon's Crown
    • Forza Motosport 5
    • Super Mario 3D World
    • GTA V
    • Metal Gear Rising: Revengence
    • Metro: Last Light
    • Papers, Please
    • Ni No Kuni: Wrath of the White Witch
    • Splinter Cell: Blacklist
    • Tomb Raider
    • The Last Of Us
    • X-COM: Enemy Within
    • Rayman: Legends
  2. 2. Mesjasz czy Judasz?



Rekomendowane odpowiedzi

Mowimy teraz o konsolach nintendo a nie ps4 ktore wyszlo kilka tygodni temu. Na chwile obecna 3ds oferuje wiecej i nie dziwie sie ze pojawila sie w rankingu gra z tej konsoli.

Dziwne ze nie ma zadnego exa z xboxa w rankingu.

 

No a ja mówię, że oprócz zeldy i mariana są jeszcze inne gry warte zagrania. I ironicznie zadrwiłem z eksów na ps4 he he he. A bo a) Xbone mało kto ma b) eksy i tak dość przeciętne c) na 360 wyszły gearsy na 7 więc nawet na liste się na załapały tak jak m.in God of War A czy Beyond.

Odnośnik do komentarza

XCOM: Enemy Within jest z 2013 roku.

Z tym, że to raptem dodatek, nie pełnoprawna gra. To tak jakby na listę wrzucić Deus Ex: Human Revolution Director's Cut.

 

 

Co do listy - nie będę ukrywał zaskoczenia taką ilością różnorodnych gier. No ale z drugiej strony patrząc na punktację można śmiało założyć, że wszyscy głosowali na TLOU i/lub GTA5, a reszta to "przy okazji". ;)

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

No właśnie, Tomb Raider zamienic na Mario 3D World i jest cudo malina.

 

No właśnie, Tomb Raider zamienic na Mario 3D World i jest cudo malina.

 

Niestety osoby, które grały na forum w 3DWorld można policzyć na palcach jednej ręki mendrka.
Np Figaro nie ograł jeszcze :)

 

No dla mnie byłaby idealna jakby zamiast Bio Inf. znalazł się SM3dW, kopalnai pomysłów > odtwórczy korytarzyk.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Albo mnie się wydaje, albo ludzie wyżej doszli do odważnego wniosku, że ludzie głosują na gry... w które grali? Od jakiegoś czasu widać na forum, że ludzie w większości (nie wiem czy w znacznej, ale jednak) grają na ps3. Faktycznie bardzo dziwne, że głosowanie wygrywa gardzo dobra gra, która jest na ps3.

 

I oczywiście już się zaczęły podjazdy jeden drugiemu. CW wam mózgi wypala.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Cieszę się też że moja teza o exach na PS3 znalazła potwierdzenie w tym głosowaniu - jaranko gierkami od Sony jest tylko na początku roku przy wrzucaniu list, bo potem albo w nie nikt nie gra albo są porażką. Jedyna gra warta uwagi na januszstejszon trzeciego wygrała głosowanie co mnie nie dziwi.

 

Jak zwykle miałem rację.

Odnośnik do komentarza

Czuje manipulację przy liczeniu głosów. :<

 

Gdyby tlou było exem na xboxa to by skończył na 7dmym.

 

 

-The Last of Us od początku prowadziło i do końca utrzymywało bezpieczną przewagę, nie pomogły desperakcje ataki xbotów, które tworzyły alterkonta aby tylko eks na ps3 nie dostał nagrody gry roku na forum PE

 

Na szczęście manipulacji udało się zapobiec Mazz ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...