Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, SetoPL napisał:

Ja ostatnio włączyłem w GP, ale kurcze mi to Minecraftem podjeżdża... Jakoś nie przekonałem się do gry. Dać jej szansę? Rozkręca się? Chociaż w sumie cała gra polega na zbieraniu i budowaniu?


Nic się nie rozkręca, bo to właśnie taki minecraftowy survival w kosmosie - po prostu kopiesz i wydobywasz, żeby móc dłużej przetrwać i tworzyć lepsze zabawki, które pozwolą Ci dłużej przetrwać, dolecieć dalej i tworzyć jeszcze lepsze zabawki.
Takie tytuły trzeba lubić niestety, bo inaczej wynudzisz się na śmierć.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, bluber napisał:

 

Ale jakie 180? To, że pudrują syf nie oznacza, że rdzeń gry się jakoś zmienił, ta gra jest nadal tak samo popsuta i nieciekawa w swoich założeniach jak na premierę. 

 

W porównaniu do tego co wyszło na premierę to jak niebo a ziemia. 

 

Grałem kilka miesięcy temu i wiem, że było to znacznie przyjemniejsze doświadczenie niż na początku. Nadal nie jakieś wybitne, ale jednak. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 3.09.2021 o 09:07, pawelgr5 napisał:

A ja chyba w koncu się złamię i kupię. Obawiam się mocno że przepadnę na budowaniu bazy skoro w takiej Subnautice spędziłem ladnych pare godzin a tam przeciez to miało DUZO mniejsze możliwości. 

No niestety gra wciaga jak bagno w to cale budowanie i minicraftowanie,czesto do niej wracam bo takie spokojne budowanie i szukanie jakiejs sliczniej planety bardzo mnie relaksuje.

Jeszcze teraz jak dodali miasteczka i przy drobnym gliczowaniu mozna w nich budowac wlasne odjechane bazy  to jest rozkosz :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
10 minut temu, 19vind88 napisał:

Witam.Czy ktoś miał problem z No man's sky na ps5? Mianowicie po około 10-15 minutach gry,apka się zamyka i ponownie muszę odpalić gierkę. Oczywiście jest opcja zgłoszenia problemu, co też robię za każdym razem. Jeśli ktoś ma szybszy sposób na rozwiązanie tego problemu, proszę dajcie znać 

 

Nie ma rozwiązania, musisz poczekać na update

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...