Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Wyglada na to ze mialem fuksa z platyną o wbiciem trofika ze znalezieniem wszystkich zwierzaków..ale to udało mi się przed tymi wielkimi patchami z Atlasem i Nextem. Gdybym teraz gral od początku to za choooya bym cebuli nie wbił bo nie wystarczyło by cierpliwości... pozostaje mi życzyć powodzenia ze znalezieniem tych ostatnich zwierzaków.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja bym to raczej nazwał wyciętym, a nie dodatkowym contentem, no ale dobrze, że gry nie opuścili. Ten cały marketingowy deal z Sony nie był najlepszym pomysłem z perspektywy czasu. Hype na pewno im przysporzył sprzedanych kopii, ale też mnóstwo ludzi uwierzyło w niestworzone bajki, a do tego sztywny termin premiery im nie pomagał. Ta gra powinna była być w early access i z czasem dopieszczana i uzupełniana, tak jak to się z resztą teraz dzieje.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Po kolejnym patchu, a przed Visions gra działała masakrycznie. Na szczęście ta aktualizacja to naprawiła. 

Niestety ta gra potrzebuje dwóch rzeczy- poprawy grafiki, zwlaszcza doczytwania tekstur i zmiany sterowania pojazdami lądowymi jak w normalnych sandboxach, albo choć jazda lewą gałką, prawa to kamera, a L/R/1/2 od strzelania itp. 

Nie wiem jak to jest na PC. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

@Wredny na biedaps4 niektóre tekstury nadal słabo wyglądają i doczytywanie kłuje w oczy. Ale z tego co widzę na yt (też wersje ps4) zależy to od terenu planety. Te bardziej trawiasto lesiste wyglądają lepiej, ale ja póki co na kreatywnym sprawdziłem ponad 10 planet na 1.75 i na same "puste" natrafiłem. Tam to doczytywanie nadal drażni. 

Ja byłem przed Visions, już po Abyss i masakrycznie działało. Obiekty pojawiały się tuż przed nosem. Visions to było 3 albo 6GB do pobrania i po nim działało normalnie. 

 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Kompletnie nie interesowały mnie gry tego typu. Survivale, krafting itd. 

 

Ale od jakiegos czasu znow mocno zajaralem sie ogólnie kosmosem. Wpadły takie perełki na Netflix jak Nasza Planeta, czy One strange rock. Enty raz wpadł ze smakiem Interstellar. 

Coś znowu drgnelo i hype na temat kosmosu osiągnął punkt kulminacyjny. 

 

Zacząłem szukać w gierkach. Jest tego sporo i na tapetę od razu omijny NMS. Poczytałem, świetne łatki, niedługo update pod VR który od stycznia czeka na lepsze czasy. 

 

Odpalam giere. Zajarany w luj. Od razu wita mnie zimowa planeta. Biegam, zbieram wszystko coby statek naprawić i ruszyć w próżnię. Na razie nabite 6h. I s zasadzie nic takiego nie robię. Pierwsza mala baza z pomocnikami NPC. Kolejne zadania, szukanie zasobów. No sprawdza się to imo rewelacyjnie. Świetny klimat, kosmos, muzyka. Czekam na łatke dla VR bo wtedy juz bedzie konkretny wkręt w temat. 

Kto jeszcze nie spróbował to polecam sprawdzić, zwłaszcza jak się ma bakcyla na ten gatunek i tematykę. 

 

IMG_20190617_123117_601.jpg

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też na początku miałem zajawkę, ale gdzieś tak po 50h trochę mi zeszło. Później już odpalałem, byle jakiś challenge pchnąć do przodu, no i żeby ładowność na maxa powiększyć.
A jeszcze później to już chciałem tylko trofea dobić i wyebać z dysku :yao:
Spoko tytuł, w sumie taki relaksujący (jeśli nie grasz na Permadeath), z fajnymi widoczkami i kojącą muzyczką, ale jak każda gierka tego typu, tak i ta po pewnym czasie po prostu się przejada i jej bezcelowość zaczyna nudzić.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Pyknalem niecała godzinke bo czasu brak ale jak najbardziej na plus. Szkoda tylko ze pały nie działają chyba ale nie sprawdzałem. 

 

W stateczku jest superi ogólnie cala gra jak byla z tym ze jestes po prostu w samej akcji. Plusuje mocno bo ja to kazdy fps z PS3 bym wrzucił na gogle

 

Co by nie mówić i tak złapałem freeza i gra sie wysrała do menu :reggie:

 

Pogram więcej sobie na jesień bo podczas lata z tym na głowie to katorga. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.