Skocz do zawartości

Godzilla


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MacLSkr
W dniu 12.03.2024 o 21:42, Pupcio napisał:

Mogliby w końcu to gdzieś wrzucić bo chce znowu obejrzeć. Ale w Japonii jak w lesie chyba i pewnie dopiero będzie można obejrzeć w ludzkiej jakości jak wyjdzie blu ray

Premiera na Blu-ray w Japonii jest 1 maja.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 536
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

5 godzin temu, Kenny tJJger napisał:

644283db2798631d073c7.thumb.jpg.a3a3ebf915738a04aecd1f2715568272.jpg

 

Hdts 1080p z dobrym dzwiekiem od stycznia dostepny. :lapka:

40k podobno wywala na ciuchy, ktore ma na sobie, a pali kradzionym drzewem z lasu za butelke wodki i jeszcze filmy jakosci gowna z zatoki pobiera. 

 

Jprdl. Gen polaka masz w sobie mocny

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nowa filmowa ,,Godzilla" oraz nasz postawiony w ,,x", a nie ,,Vs" poczciwy małpolud, obejrzana w IMAXie 3D w wersji Dubblarzu (dubbling xD, okazał się tu płynny i dość równy, ciekawe angaże polskich aktorów głosowych), dała mi na myśl jedno: nigdy dana ocena nie jest równa ocenie o tej samej wartości. Tak samo scenariusz czy rolę postaci, angaż aktorów w danych dziełach. Jednak... w kategorii sfery wizualnej, bardzo płynnej, immersyjnej a także dźwiękowej i ogólnie szeroko pojętej dynamicznej rozrywki, ten film to p*******a perła popkultury! Bawiłem się jak dzidziuś zajęty ulubioną zabawką! Niesamowita jakość efektów trójwymiarowego IMAXa, nawet biorąc pod uwagę to, że oglądamy w polskich IMAXach ów film na projektorach cyfrowych. Operowanie skalą fizyczności potężnych stworów i Konga - wgniata w fotel: to jest coś, czego dawno w kinie nie widziałem. Ostatnio cokolwiek tak skalarnie dokładnie zrealizowanego a IMAXie 3D widziałem w "Łotr 1" od starwarsów, i chodzi o Gwiazdę Śmierci!

Moja ocena tytułu: 9/10. Dostałem dużo więcej niż oczekiwałem. Bang!

Odnośnik do komentarza

No nie wiem co tak słabo, jeden ze znajomych powiedział po seansie, że to najgorszy film jaki widział w życiu, chociaz do końca mu nie ufam, bo zasnął na pierwszej Diunie, a na druga nie chciał z nami iść.

Masa głupot nawet jak na film z wielką małpą i jaszczurką. Najebane wątków i potworów, że na dwa filmy by wystarczyło. Do tego ten żenujący, amerykański humor, nie da się bez tego zrobić filmu akcji? Gruby murzyn z poprzedniej części to było za mało, jeszcze musieli dorzucić Ace Venture z odzysku.

Dużo scen akcji z potworami, wiec chociaż tyle na plus.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...