Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

No widzialem ze niektorzy maja pojecie o markach ktore ich interesuja , widzialem wlasnie dyskusje o silnikach itp ale lepiej wpasc powiedziec ze nie bo duzo pali , w sumie dziecinnie wpasc do piaskownicy i madrzyc sie i spinac o czyms o czym tak naprawde nie ma sie zielonego pojecia. Pajda tez kwestii alfy co mi podpowiadal to kopalnia wiedzy , takze z calym szacunkiem ale odpusc dyskusje i daj dojsc do glosu komus kto cos wie o bmw.

Sa tez silniki ktore sie psuja bardziej i mniej wiec skoncz te zenujace wywody.

Odnośnik do komentarza

no ja jestem na etapie szukania e46 z m54b25/b28/b30 (czyli silniki występujące też w poczatkowych modelach e60) i kazdy ze znajomych gorąco je poleca, bo są dość bezawaryjne, jeśli są prawidlowo uzytkowane. Jedynym ich minusem jest fakt, ze lubią sobie wypić trochę oleju

 

O nowszych, czyli n52/n53/n54 wiem tyle, ze są na magnezowo aluminiowym bloku z tryskiem bezposrednim, co przeklada sie na mniejsze spalanie, ale nic wiecej o nich nie wiem

 

e: ale tak jak mówi balon, polecam wejść na forum bmw polska, bo tam ludzie mają znacznie większą wiedzę od większości z nas

Edytowane przez Qvstra
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja z ojcem już dwa razy byliśmy w Niemczech (konkretnie w Berlinie) po furę, dwa razy wróciliśmy z tarczą, a nie na tarczy, ale też dwukrotnie jechaliśmy po konkretny samochód, to podstawa. Tylko jak coś, to polecam wyjechać naprawdę wcześnie rano i być na miejscu jak oni otwierają, żeby kupić auto i  tak do 12 rejestrację dostać. Poza tym to będziesz czuł się jak u swoich, bo handlarze to same Turasy i inne ciapaki. 

Odnośnik do komentarza

No ze alfa 159 jest w hui hui hui ladniejsza od zadbanego e60 tez mnie rozbawilo akurat

Ja z ojcem już dwa razy byliśmy w Niemczech (konkretnie w Berlinie) po furę, dwa razy wróciliśmy z tarczą, a nie na tarczy, ale też dwukrotnie jechaliśmy po konkretny samochód, to podstawa. Tylko jak coś, to polecam wyjechać naprawdę wcześnie rano i być na miejscu jak oni otwierają, żeby kupić auto i  tak do 12 rejestrację dostać. Poza tym to będziesz czuł się jak u swoich, bo handlarze to same Turasy i inne ciapaki.

 

Same plusy. No dlatego tez pytam o silniki zeby jechac juz jak cos po cos konkret a nie co bedzie. Ale zostalem zbalonowany bo kazdy silnik po 300tys to jednakowe scierwo. Tylko nowki fumfel lsniace silniczki poteznej koreanskiej sily motoryzacyjnej.

Odnośnik do komentarza

Ja sie na autach nie znam. Ale chcialem tylko napisac, ze z wszystkich wlascicieli bmw jakich znalem i jakich spotkalem, jeden (1) nie wpisywal sie w schemat kretyna-wiesniaka-debila-dresiarza-niesmiertelnego-nie_wlaczam_migacza-nie_zatrzymuje_sie_przed_pasami_NIGDY. Czy bede znal drugiego? Wierze, ze tak. Kanabis, bierz to auto i niech cie ono nie zmieni.

 

 

ps. wedki i wiatrowka sie mieszcza?

Odnośnik do komentarza

No ze alfa 159 jest w hui hui hui ladniejsza od zadbanego e60 tez mnie rozbawilo akurat

 

Ja z ojcem już dwa razy byliśmy w Niemczech (konkretnie w Berlinie) po furę, dwa razy wróciliśmy z tarczą, a nie na tarczy, ale też dwukrotnie jechaliśmy po konkretny samochód, to podstawa. Tylko jak coś, to polecam wyjechać naprawdę wcześnie rano i być na miejscu jak oni otwierają, żeby kupić auto i tak do 12 rejestrację dostać. Poza tym to będziesz czuł się jak u swoich, bo handlarze to same Turasy i inne ciapaki.

 

Same plusy. No dlatego tez pytam o silniki zeby jechac juz jak cos po cos konkret a nie co bedzie. Ale zostalem zbalonowany bo kazdy silnik po 300tys to jednakowe scierwo. Tylko nowki fumfel lsniace silniczki poteznej koreanskiej sily motoryzacyjnej.
Co w tym zabawnego? Napisałem że 159 jest ładniejsza od e60 z wyglądu. Tak w ogóle te e60 to chyba najbrzydsza piątka.

 

ps ja obecnie jeżdzę niemieckim autem. Żeby skarpety jeszcze mocniej się napięły to powiem tobie tak na uszko, że tym razem nie z Wolfsburga, a Ingolstad.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=Ffmg-yE1ERY

 

 

Znanemu właścicielowi sklepu z grami wideo w bmw została zajechana droga na zderzenie czołowe, kierowca w bemw trzeźwo zareagował hamując w ostatniej chwili i nie dopuszczając do wypadku po czym sprawdził czy kierowca drugiego pojazdu nie zasłabł - poinformował w środę tygodnik ostrołęcki. 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...