Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy bogacz je,bany miał takiego IS200 od razu po premierze jakos 2000-2001 rok i pare razy mialem okazje z nim jezdzic wtedy. AAAAAAAAAAAAAAAAALE to był kosmos ten samochód te 15 lat temu, ludzie sie ogladali, podchodzili, zagladali przez szybe.

 

Teraz alex z carthrottle kupil takiego i robi serie filmikow o nim:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLzleYhq4aqPtmkYFnkUOgCBtKGZQ_YQkW

Odnośnik do komentarza

Na pewno wygląda niecodziennie. Wprawdzie nie wiadomo, gdzie jest przód auta, a gdzie tył, ale w niedalekiej przyszłości na pewno zostanie youngtimerem. Druga generacja jest za to nudna jak recenzje gier Rayosa i ludzie zapomną o tym TT tak szybko, jak rodzice o Kryspinie.

 

A Toyota Altezza faktycznie trochę przypomina Vectrę B. Już nie odzobaczę.

 

 

 

1999-2005_Lexus_IS_200_%28GXE10R%29_seda

 

Odnośnik do komentarza

Można znaleźć, tylko trzeba liczyć się z tym, że nie kupi się zadbanego e36 za 10k. Mojemu gruzowi wiele brakuje do fabrycznego i idealnego stanu, a ludzie na ulicy oglądają się i zagadują. No i co najważniejsze morda sama się cieszy podczas jazdy za sprawą silnika i zaspawanego dyfra :D

Odnośnik do komentarza

18788164_1381761971917897_430895588_n.pn

 

18741818_1381759758584785_126545732_n.jp

 

 

kolor diamantschwarz, lampy z tyłu mpakiet, zawieszenie mts. mechanicznie już z grubsza ogarnieta, blacharsko do zrobienia tylko prawy próg, bo ruda go bierze od tyłu. 

 

miałem go upalać na torze żeran, ale zanim zdazylem go poskladac do kupy to tor rozje,bali w drobny mak ;/

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem wczoraj tego IS'a

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is-is300-full-navi-xenon-skora-po-oplatach-gwarancja-ID6yRHwL.html#36c6efab25

847171187_4_1080x720_is300-full-navi-xen

 

Jak na kombi to mały ma bagażnik. Auto w środku nieźle ryje beret, fajnie to wszystko urządzone to jednak nie podoba mi się na dłuższą metę. Auto fajnie wyglądające z zewnątrz ale w środku już nie tak abym czuł się komfortowo.

 

Skreślam je ze względu na napęd na tył, automatyczną skrzynie i rocznik, bo poszukuje czegoś z lat 2008 minimum no najlepiej 2010. To tej kategorii jeszcze warunkowo łapie się Subaru. 

 

Dalej interesuje się Imprezą Hawkeye. Też podoba mi się z zewnątrz ale ponownie gdy wsiadam do środka to jedyne na co mam ochotę to wysiąść. Jednak znalazłem dwa ciekawe modele. 

 

1. https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-subaru-impreza-wrx-2-5-kombi-ID6yPP95.html

846347583_1_1080x720_subaru-impreza-wrx-

 

Ładnie prezentujący się egzemplarz, fajny wlot na masce. Szkoda że dość daleko to bym obejrzał. Spora moc jak na takiego małego kombiaka, podniesione do 230 hp 

 

2. http://allegro.pl/subaru-impreza-2-0-benz-158km-klimatr-4x4-serwis-d-i6835132433.html

45180358585172569874.jpg

 

Wybór zdecydowanie sensowniejszy ze względu na mniejszy silnik oraz wmontowaną instalacje LPG. No i cena 8 tysi niższa ale to ze względu na moc auta. I przebieg wydaje się realniejszy.

 

Chociaż tamta mając i 230 hp też nie musiała dużo jeździć. Imprezy z napędem 4x4 i 2,5 litra silnikiem turbo dużo spalają więc na dwoje babka wróżyła. 

 

Jednak obie Imprezy jeszcze nie mają tego dobrego nagłośnienia w środku, owszem siedzi jakieś tam radio i grają jakieś tam głośniki ale fajnie jakbym znalazł coś co jest pojemniejsze z tyłu jak na kombi oraz ma lepsze nagłośnienie. Trochę tutaj będę wybrzydzać. 

 

Poszukiwania trwają.

Skreślam wszystkie VW.

Mercedesy z napędem na tył

BMW z napędem na tył, a ich 4x4 to żart.

W ostateczności zdecyduje się na Audi, może A4, z jakimś pakietem S-Line.

 

Podczas poszukiwań samochodu szybko okazuje się że trzeba skreślać po koleii to co nam się podoba ponieważ gdy pojawi się jakaś okazja to niemal natychmiast znika. Więc nie kupie auta które chce mieć ale takie które pojawi się nagle i wyprzedzę po nie konkrecje. ..... chociaż kto wie, trzeba cierpliwie czekać a mi się nie śpieszy. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...