Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Napisał że bezwypadkowe, a potem że auto zadbane i pachnące. Może był zalany, a takie auta perfumują na maxa, byś nie czuł zgnilizny. Ale... skoro to pierwszy właściciel i ma książkę serwisową w ASO, więc powinno być ok... chyba że pierwszy właściciel w Polsce :) i od tego momentu serwisuje w bmw.

No i nie ma foty ekraniku z mapą/menusami. Byś widział, czy po polsku, czy po niemiecku (chociaż wgranie menusów PL kosztuje grosze).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

To BMW chyba sobie odpuszczę bo kontakt z mietkiem handlarzem nie jest łatwy. W sobotę pojadę na obczajkę Audi jeśli będzie jeszcze dostępne. Tylko tutaj znowu silnik z tych wadliwych, głowa boli już od czytania tych wszystkich opinii i opowieści o awariach. Podjadę od razu na stację kontroli pojazdów na sprawdzenie.

 

https://www.olx.pl/oferta/audi-a3-2-0-tdi-s-line-stan-salonowy-CID5-IDsEjQF.html#57f5d2f893%3bpromoted

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Tylko nie jedz na stacje która ci zaproponuje Janusz z komisu. Ja zrobiłem taki błąd, pojechaliśmy do jego znajomych. Wszystko niby w aucie dobrze wyszło, typ naciągnął mnie na kasę*. A dzień później, już w moim mieście padła klima.

Czopper, może dołóż trochę i wyjeżdżaj nowym dusterem od Dacii. Ja wiem ze to brzmi śmiesznie ale za 35000 masz nówkę z salonu w podstawowej wersji.

Odnośnik do komentarza

typ z którym jechałem na warsztat, naciagnal mnie dodatkowo, albo inaczej - dałem się zrobić:/ i to chyba najbardziej mnie wkurza.

Mowil ze jak mu dodatkwo dopłacę, chyba piec dych, To będę mógł wejść na kanał, a normalnie nikogo tam nie wpuszczają:/

A po auto pojechałem z kuzynem, który robi 15 lat w volkswagenie i jakieś pojęcie o autach ma. Tyle ze nie zauważył np ze deska rozdzielcza z jednej strony jest przesunięta o jakieś 2 cm...A pod maska jeszcze był cieplutki szpachel. Dosłownie mozna bylo formować :/  No ale to audiczka, a ja po przejściu z takiego suzuki swifta - straciłem głowę :).

mam nauczkę by nie brać droższych aut od januszy-handlarzy.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...