Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oddałem ją kupując nówkę ze sklepu. Sprzedając odzyskuję większość pieniędzy, dokładam małą sumę i znowu mogę kupić nową grę dając tym samym zarobić developerowi, ale niewiele samemu tracąc. Wilk syty i owca cała. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

No a po sprzedazy Twojego pudelka to oddajesz czesc ze sprzedazy dla wydawcy? xD

Wyloze temat cyfry prosto bys zrozumial odwolujac sie do twojego przykladu - a jak samochod sprzedajesz to tez oddajesz czesc ze sprzedazy producentowi samochodu?

Co do twojego xD to tez nie rozumiem jestes pod butem korpo ktore robia co chca z klientami dymajac ich na kase i jeszcze sie z tego cieszysz?

W niezlych czasach przyszlo mi zyc...

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Dwie rzeczy w ch.uj psują mi odbiór tej gry. Perfekcyjnie płynny angielski wymawiany przez każda postać w grze( chyba, że da sie to zmienić). Brak klimatycznej ścieżki dźwiękowej( podczas ogłuszania, poszukiwania przez strażników, itp.). Ta obecna nadaje sie tylko do wyłączenia.

Odnośnik do komentarza

Oddałem ją kupując nówkę ze sklepu. Sprzedając odzyskuję większość pieniędzy, dokładam małą sumę i znowu mogę kupić nową grę dając tym samym zarobić developerowi, ale niewiele samemu tracąc. Wilk syty i owca cała. :lapka:

jak to "dajesz zarobic developerowi'? inicjujesz proces handlowy w ktorym jedna kopia zaspokajaca potrzeby jednego uzytkownika, pozwala cieszyc sie nieskonczonej ilosci osob za cene kupna jednego egzemplarza.

 

okradasz go normalnie w swiecie.

 

10 osobowy lancuch rynku wtornego pozwala zarobic wydawcy jednorazowo przy 10 osobach grajacych w to. nic dziwnego ze tna was na platnych dlc, jak bezczelnie okradacie swoich ulubionych developerow. to blixniaczy proces co cebularskie zrzuty na psn w 2011

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a myslicie, ze wrocimy jeszcze do dyskusji o gierce? Bo probowalem cos przeczytac, ale od paru dobrych stron rozmowy na temat cyfrowek, pudelek, promocji, dystrybucji, Wiedzminie 3, okradaniu developerow...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Kapitalna gra póki co. Mnogość opcji powala. Na początku każdego etapu nie wiem w ogóle od czego zacząć i gdzie iść. W to się nie da grać z marszu nawet zapisując nasz progres. Najlepiej ogarnąć cały etap, co gdzie się znajduje i jak to możemy wykorzystać, dopiero potem zacząć od początku. W grze jest dużo wydarzeń losowych, które sie nie powtarzają a możemy je wykorzystać jako sposób eliminacji celu. Poziomy są największe w serii. Właściwie to nie musimy nawet ogłuszać postaci niezależnych, żeby zdobyć ich strój, bo te kluczowe i potrzebne do realizacji zadania przebrania są poukrywane po całym poziomie. Minus gry to zdecydowanie muzyka. Nie ma startu do utworów Jespera Kyda z poprzednich części. No i to, że prawie każdy cel ma swojego osobistego ochroniarza, który chodzi za nim krok w krok. Ale to moja opinia i niektórym to sie pewnie podoba.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niedługo mają wprowadzić darmowe DLC z dodatkowym poziomem trudności 'Proffessional'. Jest jedno 'ale', mianowicie trzeba osiągnąć 20 poziom na danym poziomie aby to odblokować.

 

Eh, zbyt duży nacisk kładą na wałkowanie tego samego levela w kółko, takie coś powinno być do wyboru od startu. Takie cyrki to sztuczne wydłużanie długości rozrywki, imho.

Odnośnik do komentarza

 

 

  • Enhanced AI behavior – Guards are more thorough when searching. Increased guard search radius. NPCs are more perceptive to footsteps, especially when running. Increased guard alertness.
  • Strict item rules – Suspicious / illegal items according to current disguise.
  • Advanced security camera logic – Security cameras can spot illegal activity and guards will be dispatched to investigate. Increased number of security cameras (in logical places).
  • Limited saves – Only one manual save allowed. Auto-saves are disabled.
  • Lethal combat – Clean kills are required to take a disguised. Slower health regeneration.
  • Professional mastery rewards – Professional Challenges and Mastery. Unique unlockable rewards.
  • Each location has been tweaked and altered.
  • Separate leaderboards with a Professional modifier.
  • Fewer disguise pickups.

 

 

No w sumie nie głupie i fajnie to brzmi, ale prawda, to powinno być na premiere.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale sie zawiodlem. Fakt ze gameplay swietny, przerywniki filmowe genialne.

 

 

Ale co z tego skoro fabula to kilka misji. Zenada.

A misje bonusowe sa tak chu.jowo zrobione ze nawet zachowanie i rozmieszczenie npc jest takie samo.

 

Zawiodlem sie w chu.j. i jeszcze 219. Dymanie po calosci.

Odnośnik do komentarza

No a to nie jest tak, że w Hitmanie właśnie najważniejsza jest rozgrywka i mnogość opcji przejścia danej misji? 

 

Tylko dlatego rozważam kupno tej gry.

 

Nie przypominam sobie zeby w ktorymkolwiek hitmanie bylo 5 lokacji ktore mozna przejsc w 4h. Chyba tylko ostatnia misja jest cos warta . W dodatku wyczekiwany od roku. Choc jesli kogos jara przechodzenie tego samego , ZUPELNIE tego samego 4 razy tylko raz kogos trujac a raz duszac w innym przebraniu to mozliwe ze jednak mu sie to spodoba.

 

Moim zdaniem niepelnoprawny produkt.

Mi jednak podobala sie ciaglosc fabularna i choc minimalne zroznicowane misji. No ale tak jak mowilem dla niektorych jak widac po poscie wyzej podanie celu i raz zlikwidowanie jako kelner a raz jako wozny wystarczaja w zupenosci aby czerpac przyjemnosc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...