Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Ej czegoś tutaj nie kapuję, mam ten karabin obrotowy czy jakoś tak no nie i strzelam typowi w łeb z 2m, bo akurat stał i kampił. Zamiast go zabić to wyje,bało jakieś wielkie 45, koleś się obraca i mnie zabija.

 

Ja przez przypadek zainstalowałem Borderlands?

Odnośnik do komentarza

Trochę zasmuciły mnie wywody Adiego bo lubiłem starego UT i Quake. Niestety chłopak ma dużo racji. Pomieszanie z poplątaniem. Jak ktoś miał skilla plus dobry ruch i trochę szczęścia mógł zamiatać po planszy i nie być do tego nolifem.Ta bestia/potwór czy coś tam, powinna być nagrodą dla najlepszego gracza, załóżmy za 25 killi i minutę przed końcem meczu. Tak samo rakietnica którą sobie można wsadzić i pancerz który dopakować może sobie cała przeciwna drużyna. No trudno. Mam nadzieję, że singiel pozamiata.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Trochę zasmuciły mnie wywody Adiego bo lubiłem starego UT i Quake. Niestety chłopak ma dużo racji. Pomieszanie z poplątaniem. Jak ktoś miał skilla plus dobry ruch i trochę szczęścia mógł zamiatać po planszy i nie być do tego nolifem.Ta bestia/potwór czy coś tam, powinna być nagrodą dla najlepszego gracza, załóżmy za 25 killi i minutę przed końcem meczu. Tak samo rakietnica którą sobie można wsadzić i pancerz który dopakować może sobie cała przeciwna drużyna. No trudno. Mam nadzieję, że singiel pozamiata.

 

Nie każdemu gra przypadnie do gustu. Co do dobrego starego UT to przecież jest do ściągnięcia zupełnie za darmo nowy UT pre-alpha który śmiga i wygląda niesamowicie. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie boomba, ale jest jakieś takie dziwne poczucie płytkości i krótkiego terminu przydatności. Ja zawsze będę szanował deva za 60 fpsów. Dodatkowe propsy za umiejętność robienia gry, która ma za zadanie być grą i bawić - nie ma tu zbytnich udziwnień, komplikacji. Jest to bardzo świadomy tytuł. Ma być ładnie, prosto, szybko i przyjemnie. Będzie solidne 8 i bardzo fajny fps do odstresowania się. Czegoś takiego zdecydowanie brakowało pośród tych wszystkich poważnych, militarnych shooterków. Czekam też co pokaże Overwatch, bo może być równie wesoły pif-paf. 

Odnośnik do komentarza

Bardziej dziwi mnie to, że headshot z 2m nie zabił.

Wydaje mi sie, ze to poniekad kwestia laga rowniez. Czesto mi sie zdarzalo, ze komus dwa razy wale z shota z bliska i po 46, on z dalszej odleglosci 1shot...

Z innej beczki - raz wale ze srednigo dystansu shotem i wpada 86.

Odnośnik do komentarza

 

Bardziej dziwi mnie to, że headshot z 2m nie zabił.

Wydaje mi sie, ze to poniekad kwestia laga rowniez. Czesto mi sie zdarzalo, ze komus dwa razy wale z shota z bliska i po 46, on z dalszej odleglosci 1shot...

Z innej beczki - raz wale ze srednigo dystansu shotem i wpada 86.

 

 

Ponieważ headshot nie zawsze zabija jeśli przeciwnik ma znacznie więcej uzbieranego ekstra pancerza ( overshild ) A headshoty to najlepiej się robi z activa wówczas nawet wchodzi za 120.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem jak w tej grze można narzekać na loadouty skoro wszystkie bronie od rakietnicy po snajperkę są odpowiednio zbalansowane. Jedynie super shotgun jest nadużywany co mnie w sumie cieszy, bo jego działanie to prawie kopiuj-wklej z Gears of War. W ogóle gra przypomina dziecko Halo i Gearsów. Początkowo nie czułem tej gry ale po godzinie ogrania już wsiąkłem w multika. Nie podobają mi się 3 rzeczy

 

- dźwięk jest strasznie płaski

- skiny i taunty psują klimat

- nie czuję przyjmowanych obrażeń, nieważne czy dostanę jakiegoś pierda na 10dmg czy mocny strzał na 80dmg, to informacja na ekranie jest mniej więcej taka sama. Przez co cały czas muszę kierować wzrok w lewy dolny róg ekranu by kontrolować ile mam hp. Powinni zwiększyć optycznie ten pasek życia i przesunąć go na środek ekranu by było tak jak w Halo

 

jak singiel będzie zbierał pozytywne recki to biorę gierkę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj trochę w to multi i pierwsze wrażenie za(pipi)iste, gra się mega przyjemnie, aż ciężko odejść od konsoli ;) 

 

Gra jest bardzo podobna do jakiegoś CoDa, całkiem dynamiczna, ale przy tym mega lekka w odbiorze. Nie trzeba się uczyć jakiegoś wybitnego skilla, kto to odpali może z miejsca grac i dobrze się bawić. To spora zaleta dla zwykłych graczy i raczej wada dla wymiataczy ;)

Odnośnik do komentarza

Moze chodzi mu o perki i tego typu duperele ? Bo gameplay faktycznie przypomina halo tak jak ktoś wcześniej wspominał, pyka sie fajnie na odstresowanie, ciekawe jakie community zbuduje sie wokół gry. Na PC czasami wariował matchmaking, nie wiem czy to wina bety czy mało ludzi. Swoją droga ten lektor nie byłby taki tragiczny gdyby nie mówił tekstów w stylu SKOŃCZYŁEŚ ZABAWA czy cos takiego, jaka żenua co on odmieniać nie potrafi. Trzeba jeszcze troche poczekać i zobaczyć co gra pokaże w singlu, dooma ogrywało sie nawet na starusienkiej n95 i skubany dalej bawił.

Odnośnik do komentarza

Jedyne podobieństwo z CoD' em to giwera u dołu ekranu. Klimat bardzo "halowy" co mi odpowiada bo męczę Halo od lat. Zapewne polski lektor zostanie taki jaki jest, kogo mierzi zmieni sobie na angielski a kupa graczy będzie miała w pompie poziom spolszczenia, wydawca to wie i olewa.  Beta fajna ogólnie ale nudzi po jakimś czasie, 2 mapy robią swoje.

Odnośnik do komentarza

Cóż, na PC gra nie zyskała pochlebnych opinii po becie. Blisko 60% ocen na steamie jest negatywnych. Mówi się, że gra bierze co najgorsze ze staroszkolnych i nowoczesnych strzelanek i robi z tego banalniutki, radosny, strzelankowy mix. Zabija się nawet łatwiej niż w CoD-ach.

 

Główne zarzuty :

 

- wolna

- hitboxy jak krowa

- premiuje marginalne poruszanie się po mapie

- niezbalansowany demon i bronie

- jaskrawe kolorki, śmiechowe gesty, fatalny lektor

- perki wrzucone na siłę

- brak odczucia siły broni podczas strzelania oraz przyjmowaniu "ołowiu" na klatę

- kiepska optymalizacja, doczytywanie tekstur

Edytowane przez Tankietka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...