Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pytanie do tego kto już grał:

 

jeżeli stawiam zdecydowanie na klimat dooma3, czyli akcja ale jednak  skupiona tez czesciowo na klimatyczne zwiedzanie z czytaniem maili, przegladaniem logów i klimatem osaczenia to czy mam czego szukac tutaj?

 

To według mnie tego DOOM'a powinieneś sobie podarować :)

 

 

a to ja pie,rdole taki interes

Odnośnik do komentarza

Millan obadaj sobie Dead Space'y jeśli jeszcze nie miałeś okazji. Wg mnie robią sprawę z dziennikami/logiem, zwiedzaniem etc lepiej od Dooma. Trójka miała klimacik na początku kiedy mieliśmy co najwyzej pistolecik i szota a z ciemności wyłania się gruby zombie potem robiło się już monotematycznie widząc kolejnego spawnującego się demona.

Jeżeli nowy Doom jest faktycznie staroszkolny to z przjemnością obadam, stare Doomy, Unreale, Quaki, SoF'y, AVP, Wolfy to dla mnie niedoścignione ikony fpsów i żadną grą tego gatunku nie pogardzę.

Odnośnik do komentarza

Millan obadaj sobie Dead Space'y jeśli jeszcze nie miałeś okazji. Wg mnie robią sprawę z dziennikami/logiem, zwiedzaniem etc lepiej od Dooma. Trójka miała klimacik na początku kiedy mieliśmy co najwyzej pistolecik i szota a z ciemności wyłania się gruby zombie potem robiło się już monotematycznie widząc kolejnego spawnującego się demona.

Jeżeli nowy Doom jest faktycznie staroszkolny to z przjemnością obadam, stare Doomy, Unreale, Quaki, SoF'y, AVP, Wolfy to dla mnie niedoścignione ikony fpsów i żadną grą tego gatunku nie pogardzę.

do

brze trailes bo własnie czegos takiego szukam,  ale wszystkie dead space'y skonczone ;/

Odnośnik do komentarza

Ja jutro szarża na markety, tradycyjnie. A widzę, że na YT jest oficjalne pierwsze pół h gry... nie rozumiem tego zjawiska. Boją się dawać wersji recenzenckich przed premierą a dają film z gameplayem osoby z połamanymi kciukami... przecież to może zniechęcić potencjalnego niezdecydowanego.

 

Właśnie oglądam, wstydzili by się publikować w ogóle taki gameplay. 

Odnośnik do komentarza

o multi pisałem kiedyś że padaka a teraz po 1h singla:

+ dynamika

+ mroczny design/klimat, chociaż pstrokate kolorki psują trochę efekt

+ fani starego dooma, serious samów powinni być zadowoleni

+ flaki

+ przyjemne strzelanie

+ muzyka!

 

- monotonia/schematyczność

- zarys fabularny jak poboczny mini quest w borderlands

- tragiczny polski dubbing, równie dobry co w becie

 

Początkowo jest OK, może się rozkręci.

Odnośnik do komentarza

Fabuła wśród minusów? Pierwsze dwa DOOMy miały historię napisaną na kolanie w 5 minut, ale to nie wokół niej kręci się gra. Tutaj jedyna zależność między postaciami to ilość ołowiu potrzeba na ich zabicie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...