Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznij sobie na tym pierwszym jak Ci będzie za łatwo chyba można było zmienić w trakcie gry na wyższy, poza tym gra ma tylko kilka momentów przy których można się na dłużej zatrzymać - wszystko w nich trzeba będzie od(pipi) prawie perfekcyjnie i raczej fakt że postać wytrzyma strzała czy dwa więcej dużo tu nie zmieni. 

Odnośnik do komentarza

Dla większości ludzi jest hurt me plenty, dla szukających trochę większego wyzwania jest ultra violence a potem nightmare i ukryty ultra nightmare. Grałem bodajże na normalu szczerze nie odczułem by gra była zbyt łatwa.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ja tam sobie czyszczenie map z secretów zostawiłem na potem, pierwsze przejście płynne między poziomami po prostu czerpać fun. Myślałem że po przejściu kampanii raczej do gry nie wrócę ale jednak przerwa dobrze zrobiła i znowu mam ochotę się za to zabrać. W ogóle Wolfy, Dishonored, Doom to chyba jedne z naprawdę nielicznych singlówek do których z chęcią wracam, bo zawsze był jakiś niedosyt.

Odnośnik do komentarza

Gram na UV ale tak czy siak amunicji i apteczek jest w brud, szczególnie gdy się używa piły. Jak jestem bliski śmierci to gra rzuca mi pół paska przy glory killu. Klucz to mobilność.

 

Ale gra jest ultra miodna. Byle do nowego Wolfa, znowu będzie przedsmak przed kolejnym Doomem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nawet podczas przechodzenia kampanii wracałem o level wstecz w celu zdobycia pominiętej znajdźki czy upgrejda, normalnie dało się kontynuować gre bo wszystko jest zapisywane po checkpointach. Warto jedynie się starać o wyczyszczanie poziomu ze wszystkich wrogów to wtedy nie trzeba całego poziomu kończyć celem znalezienia każdego znajdźka.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

I na taką wiadomość czekałem, dziękuję. 

 

Odpaliłem dzisiaj na chwilę i kurde ustawiłem czułość na 100%, ale i tak celuje się ociężale, ale to pewnie skompensowane jest szybszym poruszaniem się i łączeniem tego. 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Tak wiem, że się nie stoi w miejscu, ludzie. Piszę tylko jak jest, bo inaczej się odczuwa 100% w Doomie, a inaczej w BFie.

 

 

Gram na poziomie normalnym. Przeszedłem pierwszą misję dopiero.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...