Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Za bardzo się spinacie. Chodziło mi o to, że większość przelatuje przez grę, po drodze coś tam znajduje, ale olewa szukanie reszty znajdziek. Potem gra leci do żyda oczywiście i szybko kolejna gra wpada a potem narzekanie, że nie ma w co grać bo wszystko liźnięte powierzchownie. I też nie chodziło mi o szukanie znajdziek dla trofek tylko o samą zabawę. Nie wiem jak wy, ale jak grałem w stare gierki z sekretami dajmy na to w Q2 to pare razy grę przechodziłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja przed erą aczików/trofeów też starałem się maksować niektóre tytuły. W jRPGach zawsze grindowałem level na maxa, żeby mieć łatwiej w późniejszej części gry, a w takim Burnout 3 Takedown brakowało mi dwóch signature takedown'ów do 100%.

Niektórzy mają jednak inne podejście i trudno - może lepsze od naszego/mojego? Takie "powierzchowne zaliczenia" pozwalają ukończyć dużo więcej tytułów i czasem też chciałbym mieć takie podejście, bo jak ktoś stara się maksować kolejne gry to później kupka wstydu sięga dziesiątego piętra - wiem coś o tym.

W każdym razie DOOM będzie splatynowany - nie ma innej opcji :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za bardzo się spinacie. Chodziło mi o to, że większość przelatuje przez grę, po drodze coś tam znajduje, ale olewa szukanie reszty znajdziek. Potem gra leci do żyda oczywiście i szybko kolejna gra wpada a potem narzekanie, że nie ma w co grać bo wszystko liźnięte powierzchownie. I też nie chodziło mi o szukanie znajdziek dla trofek tylko o samą zabawę. Nie wiem jak wy, ale jak grałem w stare gierki z sekretami dajmy na to w Q2 to pare razy grę przechodziłem.

 

A to pardon monsieur.

Sam owszem biegam i zbieram co sie da, ale jesli cos przeocze lub jesli nie potrafie znalezc wejscia to po prostu to olewam.

Staram sie jednak zrobic wszytskie wyzwania

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ja tam bede gral, o ile juz z serwerow na Pececie wszystkich nie wywialo.

Na PS4 raczej watpie, by graczy online bylo mniej niz w takim Rainbole - a tu przeciez nie trzeba skladac calej druzyny, by sluchac, kto kogo "poranil" ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja osobiście Doom'a sprzedałem. Przyznaję... twierdziłem, że to będzie mesjasz na multi. Tak było dopóki nie zagrałem w Overwatch. Z przykrością sprzedawałem swój egzemplarz Doom'a ponieważ to naprawdę dobra gra i w multi również świetnie się grało. Jednak Blizz to blizz i zabił tegoroczną konkurencję. 

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś może spotkał się z problemem corrupted save'a na PS4 (wersja cyfrowa)? Wczoraj wyskoczył mi jakiś błąd i progress 10h poszedł się pieprzyć  :frog: Czytałem, że niby to spatchowali dawno, a tu taka niespodzianka. Jakby ktoś wiedział co z tym fantem zrobić, to gib info plz, bo kolejny taki błąd skończy się pewnie rzutem PS4 przez pokój.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...