Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Najłatwiej to osłab demona gdzieś w takim miejscu żebyś mógł skoczyć z przewagi wysokości, wpadało mi też ze zwykłego podskoku z równej powierzchni no ale właśnie dość niechętnie.

 

A guzik prawda :P wchodzi gładko, tylko trzeba to szybko zrobić. Ja wczoraj zaliczyłem to wyzwanie bez jednej pomyłki
Odnośnik do komentarza

 

Ja znalazłem tyle ile znalazłem. Przeszedłem grę i oddałem w dobre ręce. Co pewnie jeszcze z poradnikami szukaliscie wszystkiego? ;)

A Ty pewnie siebie nazywasz graczem? Czesc z was przechodzi gry zamiast w nie grac.

 

 

Granie w gry - serjus biznes xD

 

edit. żeby nie było offtopa, gram od paru dni i singiel jest świetny, niepotrzebnie miałem obawy :)

Edytowane przez maztika
Odnośnik do komentarza

Tez sie troche wachalem po tym jak ktos sie tu zalil na wtornosc killroomow ale w ogole mi to nie przeszkadza. Za to klimat marsa+ tego calego kompleksu fabryk po ktorych sie poruszamy, staroszkolna strzelanka, dynamika gry. Boze to chyba moja najlepsza strzelanka od X czasu. Jak ja sie tym jaram. Multi w ogole sie nie tykam. I mam nadzieje, ze jeszcze kiedys ktos wyda podobny sztos na ta generacje.

Odnośnik do komentarza

 

Ja znalazłem tyle ile znalazłem. Przeszedłem grę i oddałem w dobre ręce. Co pewnie jeszcze z poradnikami szukaliscie wszystkiego? ;)

A Ty pewnie siebie nazywasz graczem? Czesc z was przechodzi gry zamiast w nie grac.

 

 

Aha czyli teraz trzeba z yt odpalonym zeby grać w grę?

Odnośnik do komentarza

Jak chce się zrobić sekrety, których za wuja nie można znaleźć samodzielnie to co w tym złego?

 

Killroomy-srumy, tak złożonych map i takiej dynamiki to nie było w FPSach od chyba 15 lat. Sieczka, genialna muzyka, brutalność, double jump i kolosalna ilość znajdziek >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> skryptowane wybuchy i sztuczna pompa w scenariuszu. A Doom Marine to geniusz, nie (pipi) się chłopak w tańcu. Świetna gra, a ja ją chciałem wymienić po kilku nudnawych levelach.

Odnośnik do komentarza

Jak chce się zrobić sekrety, których za wuja nie można znaleźć samodzielnie to co w tym złego?

 

Nie o to chodzi. Plugawy napisal, że przejscie gry =/= granie w gre bo blant nie szukał sekretów z poradnikiem wiec nie może nazwać się graczem (xD) 

Odnośnik do komentarza

No coz, jeszcze kilka lat temu nie bylo achievementow, setek znajdziek itd. Gre sie po prostu przechodzilo. Zawsze troche lizalo sie sciany, cieszylo szczegolami ale generalnie przechodzilo i odkladalo na polke. I niektorzy, w tym ja, do dzisiaj preferuja taki model. W sumie ostatnio troche sie spinalem o trofea ale bez (pipi)zki. Nie mam ani jednej platyny.

Odnośnik do komentarza

 

Jak chce się zrobić sekrety, których za wuja nie można znaleźć samodzielnie to co w tym złego?

 

Nie o to chodzi. Plugawy napisal, że przejscie gry =/= granie w gre bo blant nie szukał sekretów z poradnikiem wiec nie może nazwać się graczem (xD) 

 

A, to zwracam honor, myślałem, że znowu czepiasz się dla samego czepiania. Generalnie jak gra jest dobra to gracz sam ma ochotę znaleźć to, co jest w niej ukryte. Zazwyczaj olewam znajdźki i inne pierdy w grach, trofea i acziki mi zwisają, ale w Doomie łapię to, co mogę przy pierwszym podejściu do misji, a po skończeniu gry będę czyścić sekrety z poradnikami jak sam nie dam rady.

 

No i inna sprawa, że właśnie te znajdźki w Doomie mają realne przełożenie na gameplay - dopałki do broni, dodatkowe skille w runach i wzmocnienia pancerza. To nie latanie za gołębiami, żeby wbić trofika. I takie podejście do tematu jest dla mnie ogromną zaletą tej giereczki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...