Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka ta gra jest dooobraaa. Ale naprawdę, najlepszy FPS w jaki grałem od lat, dużo lepszy niż ostatni Wolf, bo bez cheesy-story i skradania. Rżnięcie demonów to czysta rozkosz. Design poziomów pokazuje, jak bardzo zdegradowano ten gatunek ostatnimi czasy. Z początku mialem wrażenie, że mapa jest nieczytelna, ale nie to po prostu poziomy sa rozbudowane i nie da sie tego lepiej przedstawic, a ja odzwyczaiłem się od tak rozbudowanych miejscówek w FPS-ach.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Demko jak i pierwsze poziomy na Marsie nie do końca trafiają do mnie jako do gracza który dziesiątki razy przeszedł Wolfa , Duke NUkem , Quake, Blood no i oczywiście DOOM 1 i 2 .... ale liczę że dalej sceneria bardziej mi będzie odpowiadać. Gra jest ładna, szybka, przyjemna i trudna! To jej olbrzymia zaleta, bo lubie gdy w grach FPS jest jakieś wyzwanie. Na pewno będe ją przechodzić kilka razy aby spatynować i zastanawiam się na jakim stopniu trudności przejść ją pierwszy raz ? Jakieś sugestie ? Odpaliłem 3 poziom trudności i jest ciężko :)

Odnośnik do komentarza

Ja od razu zacząłem na najwyższym możliwym, chyba ultra-violence? Jest trudno, ale nie aż tak. Jedynie czasem boli długa droga od checkpointa jak się zginie i trzeba np. z 2-3 sale przeciwników pokonać, albo źle skoczysz i nara od nowa. Mi też się na początku średnio podobało, ale się wkręciłem i jestem już chyba na 9 mapie.

Odnośnik do komentarza

Na pewno będe ją przechodzić kilka razy aby spatynować i zastanawiam się na jakim stopniu trudności przejść ją pierwszy raz ? Jakieś sugestie ? Odpaliłem 3 poziom trudności i jest ciężko :)

 

Wystarczy jedno przejście do platyny, tylko jakieś kille trzeba pofarmić poźniej. 

Odnośnik do komentarza

Może jestem w błędzie ale wydaje mi się że w Demie była lepsza grafika. Chodzi mi o moment gdy zakłada się Hełm na początku gry. Na demie w tej "skale" gdzie jest hełm widać było jakieś runy klimatyczne, w pełnej wersji tego nie widziałem :(

Odnośnik do komentarza

http://www.pssite.com/news/54103/nowe-funkcje-edytora-map-w-doomie-zaprezentowane-na-zwiastunie-nadchodza-kampanie-i-nie-tylko.html

 

Bez  PS plusa też będzie można grac w te mapy ?

 

 

EDIT: Zwróciliście uwagę że w Doomie brakuje starych mechanicznych pająków strzelających plazmą ? Byli w doomie 2 :(

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam problem z Doomem, w ostatnich poziomach (od 11) gdy gram na słuchawkach nie słychać wystrzałów z broni lub słychać je bardzoooo cicho, natomiast muzyka gra na pierwszym planie non stop. Na Głośnikach TV jest OK. Ten problem występuje tylko w końcowych poziomach.

Mieliście tez tak ?

Odnośnik do komentarza

Chyba wina słuchawek w takim wypadku ....

Gra skończona na 3 poziomie trudności, PIĘKNA Oprawa i miodna gra. Faktycznie momentami czuć ducha starych Doomów, coś pięknego.

Na pewno będę przechodzić jeszcze nie raz aby odblokować wszystkie sekrety. najlepszy FPS w jakiego grałem od .... no właśnie nawet nie jestem sobie w stanie przypomnieć od kiedy !

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...