Skocz do zawartości

Euro 2016 Francja


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie zaraz dostanę dziesiątki munusów, albo ktoś napisze, że jestem dziwny, lub nie jestem patriotą...

Ale wku. rwia mnie EURO, oraz to, że wszędzie o tym pierdzielą.

 

Ja oglądam ten mecz w tv na ZDF. Tak się akurat składa, że na ZDF i ARD (Das Erste) cały turniej jest emitowany na tych kanałach z HotBirda, niestety, ale w SD. Na Astrze jest to w HD. Pomimo tego, że jestem abonentem CP, nie zapłaciłem za EURO.

Co do trwającego meczu obstawiam remis lub zwycięstwo Walii.

 

lel :D

Odnośnik do komentarza

ja tez ogladam na zdf i ard, alleluja ze sie za wczasu zorientowalem ze mam te programy bo rozwazalem zakup tego solorzowego abonamentu

 

mimo wszystko mozg rozyebany - mecz komentuje babka, BABKA, do tego ona miejscami przez dobra minute lub dwie nic nie mowi, masakra, tam tak zawsze czy jakims cudem nie maja polaczenia z komentatorami na stadionie i ona to gada w zastepstwie?

Odnośnik do komentarza

ja tez ogladam na zdf i ard, alleluja ze sie za wczasu zorientowalem ze mam te programy bo rozwazalem zakup tego solorzowego abonamentu

 

mimo wszystko mozg rozyebany - mecz komentuje babka, BABKA, do tego ona miejscami przez dobra minute lub dwie nic nie mowi, masakra, tam tak zawsze czy jakims cudem nie maja polaczenia z komentatorami na stadionie i ona to gada w zastepstwie?

 

 

Nazywa się Claudia Neumann i jest dziennikarką sportową od dawna. Niedawno jakoś tam się odbiło w świecie ogłoszenie, że pierwszy raz będzie komentować turniej piłki mężczyzn, i to jest jej pierwszy mecz. Być może pierwsza kobieta w ogóle w Europie. Jesteś świadkiem historii, ziom! Ja oglądam głównie na BBC.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

pierwszy raz ogladam mecz po niemiecku i kurcze jak serio piszecie ze tam zawsze taka kultura stonowanego i wyciczonego komentowania to masakra, u nas to w porownaniu do tego to nadaja jak z karabinu i dra ryja by bylo dramatycznie

 

No u nas po meczu to znasz wszystkie osiagniecia, porazki, transfery, przygody i czlonkow rodziny trzy pokolenia wstecz kazdego pilkarza obecnego na boisku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...