Skocz do zawartości

Euro 2016 Francja


Rekomendowane odpowiedzi

Wam też się robi niedobrze jak czytacie w mediach o Laffertym, jaka to gwiazda Irlandii Północnej, jak Polska powinna się go bać? Bo mi tak. JA PIER.DOLĘ.

 

Ten typ zagrał w tym sezonie klubowym 1 (słownie jeden) mecz w Premier League, w słabiutkim Norwich nie łapał się nawet na ławkę rezerwowych, cały sezon trybuny. Oprócz tego chyba z 3 mecze na wypożyczeniu w Birmingham w championship - jeden gol, i dwa gole w Premier League U-21 (sama gra tam 28 letniego dojrzałego piłkarza jest upokorzeniem). Więc jeśli boimy się kogoś takiego, piłkarza kompletnie bez rytmu meczowego, który nawet na wypożyczeniu w Caykur Rizespor był pośmiewiskiem, to chyba rzeczywiście daleko nie zajdziemy. I nie obchodzi mnie ile to on nie strzela w reprezentacji.

 

Irlandia Północna ma 4 solidnych piłkarzy - Steven Davis w środku pola i trzech środkowych obrońców regularnie grających w Premier League - McAuley i Evans (ten co grał w United) dobrze spisują się w West Bromie i zachowują sporo czystych kont, z kolei Cathcart przez cały sezon utrzymał miejsce w pierwszym składzie mimo dość trudnej konkurencji na ŚO - Britosa z Napoli czy Prodla z Werderu. Więc to jest ich mocna strona.

 

Odnośnie wczorajszego meczu to Francja trochę męczyła bułę, Griezmann i Pogba dość bezbarwnie. Payet potwierdza formę z tego sezonu. Typ jest tak zaje'biście bezczelny i luźny w swojej grze że uwielbiam go oglądać. Chyba ostatnim grajkiem który tak łączył efektowność z efektywnością był Ronaldinho. Szkoda że ma 29 lat i tak późno wskoczył na salony, ale fajnie by było jakby utrzymał formę jeszcze z 4 lata. Ciekawe czy West Ham go utrzyma. Evra potwierdził że mimo 35 lat na karku wciąż ma problemy z bronieniem i powstrzymywaniem się od rajdów w ofensywie, typowy Evra.

Odnośnik do komentarza

Payet przeciez to drugi Quarezma, bezczelnie bajeczny technicznie, przekladajacy mecze ze klekajcie narody z takimi okresami ze o wlasne nogi sie potyka

 

fakt, ten sezon ma dobry, wczoraj mu mecz wyszedl i moze jeszcze u schylku kariery na jakis wiekszy kontrakt zasluzy ale gdyby z niego byl taki wypasny grajek to by west ham go nawet nie powachal

Odnośnik do komentarza

Jak widać nie jestem znawcą futbolu więc proszę mi wytłumaczyć dlaczego Szczęsny jest podobno pierwszym bramkarzem reprezentacji ?.Tata zadzwonił do PZPN czy jak ? co o tym sądzisz ogqozo

Moim zdaniem Nawałka popełnia błąd. Pozycja Bramkarza jest newralgiczna, najlepsi trenerzy zmieniają bramkarza nie po jednym czy 2 błędach a po serii! Gdy ewidentnie widać, że jest zjazd formy. Nawet Dyzma tzn Smuda wiedział o tym trzymając Szczęsnego na ławce po czerwonej kartce, w pierwszym składzie został Tytoń.

Bramkarz nie może mieć w głowie, że za kilka meczy mogę stracić pozycję, nie można żąglować tą pozycją. Bramkarz musi czuć się pewnie.

O ile Szczęsnego głowa (głupia) na tym zyska o tyle szkoda Fabiana, który bez powodu straci miejsce które sobie wywalczył, bo kolega Szczęsny jest głupi. Dobry ale głupi. Ja bym się bał po tym manewrze wpuszczać Fabiana gdyby głupek dostał czerwoną kartkę, mimo, że Fabian jest lepszy od Boruca to Nawałka zada mu ciężki cios i w razie czego to Boruc powinien wejść na boisko.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Payet przeciez to drugi Quarezma, bezczelnie bajeczny technicznie, przekladajacy mecze ze klekajcie narody z takimi okresami ze o wlasne nogi sie potyka

 

fakt, ten sezon ma dobry, wczoraj mu mecz wyszedl i moze jeszcze u schylku kariery na jakis wiekszy kontrakt zasluzy ale gdyby z niego byl taki wypasny grajek to by west ham go nawet nie powachal

 

Wiesz no. Całokształt kariery - całokształtem kariery. Ale ostatnie 2 lata (może zwłaszcza półtoraO ma po prostu bajeczne. Gdyby miał 23 lata to przy takiej grze by go stawiano wśród najlepszych na świecie. Nie miałem jeszcze czasu zrobić jedenastki sezonu ale zaznaczę, że dla mnie to mocny kandydat do miana piłkarza sezonu. Był bardziej regularny niż Mahrez i był nieustannie głównym powodem, dla którego West Ham na kilka kolejek przed końcem nadal walczył o Ligę Mistrzów. Prawie nie miał słabych meczów. Rok temu we Francji również należał do najlepszych, a na pewno do takich, którzy posiadają najszerszy wachlarz zalet, którymi robią akcje bramkowe swojemu zespołowi.

 

We Francji również ta forma się odbija, chociaż oczywiście pewnie drugi mecz takiej dominacji mu się nie trafi. Przeciwko innemu rywalowi, tak samo jak cała ekipa, może się nie wyrobić defensywnie. To jest taki De Bruyne, z piłką u nodze może wszystko ale musi być gwiazdą, nie wyrobnikiem.

 

 

Wam też się robi niedobrze jak czytacie w mediach o Laffertym, jaka to gwiazda Irlandii Północnej, jak Polska powinna się go bać? Bo mi tak. JA PIER.DOLĘ.

 

Ten typ zagrał w tym sezonie klubowym 1 (słownie jeden) mecz w Premier League, w słabiutkim Norwich nie łapał się nawet na ławkę rezerwowych, cały sezon trybuny. Oprócz tego chyba z 3 mecze na wypożyczeniu w Birmingham w championship - jeden gol, i dwa gole w Premier League U-21 (sama gra tam 28 letniego dojrzałego piłkarza jest upokorzeniem). Więc jeśli boimy się kogoś takiego, piłkarza kompletnie bez rytmu meczowego, który nawet na wypożyczeniu w Caykur Rizespor był pośmiewiskiem, to chyba rzeczywiście daleko nie zajdziemy. I nie obchodzi mnie ile to on nie strzela w reprezentacji.

 

Ale tak ogólnie to wiesz, że gramy przeciw Irlandii Północnej, a nie Norwich? Dla mnie ta ekipa należy do mniej znanych, bo mnie nieco nudziły mecze w ich grupie. Ale i rzut oka na mecze i gole jest niezłym przykładem, że Lafferty w tej drużynie to prawdziwy Lewandowski. Nie tylko doskonale urywa się do długich gał, ale też potrafi porajdować i wykończyć z zimną krwią albo obrócić się w tłoku obrońców i ładnie oddać piłkę (patrz np. gol McGinna przeciwko Węgrom, gdzie McGinn zdobył gola, ale wszystko zrobił Lafferty).

 

Sam nie wiem, co o tym myśleć, ale ta ekipa jest naprawdę dobra, a Lafferty to tytan. Patrząc tylko na grę przez ostatni rok-dwa trudno właściwie znaleźć powód, by nie mieli szans przeciwko dowolnej ekipie na Euro. Chociaż tak ogólnie to pewnie chciałoby się, żeby ekipa ludzie nieznających co to pierwsza liga dostała po 4-0 w każdym meczu jak duża Irlandia ostatnio.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Payet od zawsze był dobrym piłkarzem, choć nazbyt chimerycznym i niedojrzałym, od kilku sezonów ustabilizował formę, więc i częściej może pokazać swój talent. Poza tym różnie gracze dojrzewają i różne mają kariery - niektórzy zaczynają późno (na tym najwyższym poziomie).

Ciekawe ja Anglia dzisiaj rozpocznie turniej :v

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...