Skocz do zawartości

Euro 2016 Francja


Rekomendowane odpowiedzi

Obciach to by był, jakbyśmy przegrali 2:0 z Irlandią Pn. Szwajcaria ma potencjał bardzo podobny do naszego, tylko nie mają gwiazdy pokroju Lewego, który jak na razie choć robi różnicę, to jednak w pełni nie odpalił. W związku z tym szarpanina na styku i w konsekwencji dogrywka i karne są mocno prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza

Lewy troche wkur.wia. Fakt walczy i jest mega zaangazowany ale jesli chodzi o atak to sie czai jak ma sytuacje jak dziewica w malinach. To sobie przeklada , to to to tamto. Ja je.bie typ ktory napier.dala z kazdej pozycji bramy w bajernie tutaj sie zachowuje jak jakis typ z ekstraklasy. Troche mu musialo byc glupio jak blaszczykowski wszedl , nie czail sie zaje.bal bombe i wpadlo.

Odnośnik do komentarza

Ale z drugiej strony jak nie ze Szwajcaria to z kim?

 

Już nie róbmy z tych Szwajcarów ogórów. Pomijam już to, że w 1/8 są mniej renomowane od nich drużyny.

 

Jak tak w ostatnich dniach przeglądałem szwajcarskie internety, to wyczuwa się delikatne ciśnienie na awans Szwajcarów do ćwierćfinału. Abstrahując od porównania obecnych reprezentacji, to jednak jak patrzy się na dzisiejszą sytuację to tak ogólniepiłkarsko Szwajcaria jest ten krok przed nami (piłka reprezentacyjna + klubowa). W mediach jest dużo nawiązań do 1/8 z MŚ 2014, w których Szwajcarzy odpadli z (późniejszym finalistą) Argentyną po dogrywce (0:1) i do 1/8 z MŚ 2006, gdzie odpadli po karnych z Ukrainą. Widać sporo głosów, że w końcu najwyższy czas awansować do ćwierćfinału dużej piłkarskiej imprezy (pomijam odległą historię). Chyba w Tribune de Geneve był nawet tytuł, że jeżeli Szwajcaria chce przejść do historii, to powinna to zrobić właśnie dzisiaj.

W każdym razie to na pewno Szwajcaria ma większe podstawy niż my, żeby lamentować nad odpadnięciem w 1/8.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

Ale na euro Walię bardziej napędza ten typ z Arsenalu zapomniałem jak sie nazywa , Bale to raczej drugie skrzypce gra.

 

Dokładnie, nie wiem jak w wczesniejszych meczach ale z Rosją wkręcał ich w glębe, podawał, strzelał i ogólnie królował i rządził na boisku na równi z Balem.

btw Szwajcarskach prasa zarzuca Gmochowi he he he rasizm za nazywanie Embolo - Ebola xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...