Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli brać pod uwagę trylogię Nolana to śmierci z rąk Batmana tam nie ma za dużo. Liczenie sekcji w tym klasztorze nie powinno się liczyć, wtedy nie był jeszcze człowiekiem-netoperkiem.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

A jak to jest z tym potrącaniem zbirów? Na gifach widać, że Batmobil nieźle ich masakruje. Wstają jeszcze?

 

Tuz przed uderzeniem Gacmobil wypuszcza jakis impuls elektryczny w strone zbirow ktory ich odpycha i oglusza.

 

A co do "spoilera", jak dla mnie jest to swietnie zrobione, jeden z ciekawszych watkow w grze, oraz chyba pierwszy jako taki watek w grach ktory skupia sie na samej personie gacka i jego problemach pod ta maska.

Odnośnik do komentarza

 

A jak to jest z tym potrącaniem zbirów? Na gifach widać, że Batmobil nieźle ich masakruje. Wstają jeszcze?

 

Tuz przed uderzeniem Gacmobil wypuszcza jakis impuls elektryczny w strone zbirow ktory ich odpycha i oglusza.

 

A co do "spoilera", jak dla mnie jest to swietnie zrobione, jeden z ciekawszych watkow w grze, oraz chyba pierwszy jako taki watek w grach ktory skupia sie na samej personie gacka i jego problemach pod ta maska.

 

 

W AA

 

 

też tak było przy jazdach Scarecrowa. Starzy w kostnicy i Bruce jako dzieciak, który stracił wszystko

 

Odnośnik do komentarza

Ok wrzucam kilka swoich gameplayow smile.png Udalo mi sie nawet pobic swiatowy rekord na jednej trasie Batmobilem ale szrot niestety nie zapisal filmiku :/

 

115 combo w dosc poczatkowej fazie gry, bez upgrade'u stroju

 

 

Krotki pokaz poscigu w batmobilu

 

 

Tutaj typek mnie denerwowal i chcialem sprawdzic czy da sie go zdzielic i... lol, tego sie nie spodziewalem, myslalem ze batman po prostu machnie w powietrze reka xD

 

 

Troche wiecej walki:

 

 

I na koniec... gralem sobie w nocy na sluchawkach, uciekalem przed dronem wiec calkowicie opuscilem garde i... O.O (filmik zawiera lekki spoiler z misji pobocznej)

 

 

 

 

@Ficus

 

lol, mialem to samo xDDDDDDDDDDDD Szczegolnie ze w nocy gralem wiec efekt byl mocno nasilony :D

 

@ragus, Zwyrodnialec

 

Ale to byly jakies watki krotkie czy zrobione na odwal sie, tutaj to jest niemalze watek glowny i dalej twierdze ze zrobione jest to genialnie, taka walka...

 

 

z wewnetrznymi demonami, masakrycznie fajnie im to wyszlo

 

 

Gra mi sie bardzo podoba, po sredniawym origins naprawde nie sadzilem ze bede jeszcze sie tak swietnie bawil grajac w Batmana, jednak Rocksteady podolalo, udalo im sie bardziej doszlifowac formule i sprawic ze czlowiek chce ciagle grac. Jedynie te zagadki riddlera, znowu za duzo zbierania tych glupich figurek, powinno byc ich tak z 75% mniej, lepiej latac i roziazywac te zagadki zwiazane z otoczeniem niz szukac po szybach znakow zapytania. Ale tak czy siak, szykujcie sie fani gacka na prawdziwa uczte. :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gra mi sie bardzo podoba, po sredniawym origins naprawde nie sadzilem ze bede jeszcze sie tak swietnie bawil grajac w Batmana, jednak Rocksteady podolalo, udalo im sie bardziej doszlifowac formule i sprawic ze czlowiek chce ciagle grac. Jedynie te zagadki riddlera, znowu za duzo zbierania tych glupich figurek, powinno byc ich tak z 75% mniej, lepiej latac i roziazywac te zagadki zwiazane z otoczeniem niz szukac po szybach znakow zapytania. Ale tak czy siak, szykujcie sie fani gacka na prawdziwa uczte. :)

 

Dzięki za gameplaye i wrażenia z gry  :thanks:

Ostatnio skończyłem Akrham Asylum i Arkham City. Chciałem jeszcze ogarnąć Origins, ale co za dużo to niezdrowo. Poza tym ukończenie tej części nie jest ponoć konieczne do zrozumienia fabuły i niektórych wątków z najnowszej odsłony. Na Knighta czekałem od samego początku, więc cieszy mnie, że nie zawodzi. Nie mogę się doczekać jutra ;)

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Okej, uruchomiłem i ...

 

mind-blowing-power-o.gif

 

Próbowałem grać ale za cholerę nie potrafiłem się skupić bo jak ta gra wygląda, jasna cholera...

Wczoraj skończyłem Wiedźmina 3, z którym spędziłem ponad miesiąc i nie wierzyłem, że B:AA będzie mnie w stanie tak zniszczyć.

Zabawne, że to co wyglądało na trailer podczas tegorocznej konferencji Sony to w zasadzie in-engine gameplay.

 

A tak w ogóle to radocha z jazdy Batmobilem (podobnie jak i cała reszta oczywiście) rozsadza żyły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...