Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

mi tez nie przeszkadza bo jest fajnie zrobiony - troche z burnouta i twisted metal w gameplayu przez niego ale mimo wszystko troche siada przez to klimat i specyfika mrocznego rycerza, jeszcze te turbo trasy wyscigowe w kanalach xD cos jak klimat nolanowskiego batmana nr3, zreszta dark knight to na razie tez duzo czerpie z kreacji bane'a z filmu

 

powtorze sie ale dalej marzy mi sie sandbox w tym uniwersum z zaludnionym miastem

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Pytanko do tych daleko z fabułą. Czy most do ostatniej wyspy odblokowuje się razem z postępami w fabule? Bo mam misje poboczna w której muszę użyć batmobilu na wyspie na której most jest podniesiony.

tak mosty odblokowują sie z fabułą.

na wskaźniku mam już 89% fabuły :obama: już prawie witam się z gąską

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jak dalej fabula? ja mam dopiero 40% - zakrecona, sa jakies zwroty i epickie momenty?

powiem tak, to co sie dzieje potem, urywa łeb przy (pipi)e. początek gry przy drugiej połowie gry to balas :obama: od czasu mass effect 1 i 2 nie kojarzę tak dobrze poprowadzonej historii, twist za twistem pogania twistem, fabularnie najlepsza gra z serii arkham bez dwóch zdań, nie rozumiałem spustów recenzentów ale im dalej w las to już wiem o co chodzi :obama:

efekty świetlne i dym najlepsze co widziałem w grach wideo, nie widziałem Rendera1886 na ps4 na oczy, więc trudno porównać, jestem ciekaw jak to wyglada w 4 k w full detalach

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nie uruchomiłem gry bo patch sciągał mi się wczoraj 5 godzin. Co zabawne, jednogigowe dodatki sciągnęły się w ciągu kilku minut...

 

Jak to jest w końcu z tym batmobilem? To prawda, że sekwencje jazdy i akcje z nim związane są tak wymuszane jak wynikałoby to z recenzji Gamespotu? Czy jeździ się przyjemnie, bez żadnych frustracji i ma to swoje uzasadnienie?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

niektóre misje wymagają batmobila, ma on dwa tryby, jeden normalny do szybkiego poruszania się po mieście i drugi bojowy, bardziej mobilny i "szczela" ogólnie nie ma przymusu jeżdżenia, ja latam z Bat-linką bo imo jest szybciej niż batmobilem  z przemieszczaniem się między lokacjami. jeszcze dodam że fizyka zniszczeń podczas jazdy otoczenia też robi robote :obama: jak nie wyrobiłem się na zakręcie i na pełnej gurwie zawadziłem o sklep to kawał muru skosiłem, jak mamy budynek postawiony na kolumnach i skosimy większość z nich to sie zawali.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Mam pyytanie o te breakable objects, mam je pozaznaczane na mapie, ale jak jakiś rozwalam to nic się nie dzieje. Widzę, że gra się zapisuje, więc pewnie po coś one są. Po co?

 

W ogóle zamiast grać i popychać fabułę do przodu to jeździłem sobie wczoraj w kółko tym batmobilem i ganiałem bandytów po mieście. Niby po raz czwarty to samo, a jednak inaczej.

Odnośnik do komentarza

struktura jak city tylko super dopieszczona, walka i samo skradanie doszlifowane do granic

 

miasto wieksze niz w city wiec dlatego wsadzili batmobil, ktorym jak sie scigamy mamy troche z burnouta, a jak strzelamy to mamy troche z twisted metal

 

czytalem to co wkleiles w CW odnosnie tego jak odbierales AC i hmmm no nie wiem co ci napisac, to doszlifowana kontrukcja AC, AA czyli ta zwarta metroivania zostala zapomniana po tej jednej czesci

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...