Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

 

Chyba nie kupię jednak na święta vr, ceny doszły do 2200zł więc dymać się nie dam. Ciekawe kiedy Sony będzie miało dostawę, może zejdzie wtedy z ceny.

 

To nie dymanie ze strony Sony bo cena googli jest stała, zobacz jaki jest kurs dolara, ta cena pewnie utrzyma się przez dłuższy czas. Google na premiere kosztowały 399$.  Na allegro nówka najniższa cena widze 2150, używki od 1650zł.

Kolejna partia chyba w połowie stycznia, ciekawe czy cena coś w ogóle spadnie.

 

 

Tyle że u nas jest przelicznik z euro. 399 x 4,45 = 1775zł. Jakby był przelicznik z dolara, który teraz i tak jest rekordowo wysoki, to gogle kosztowały by w granicach 1600zł. Ceny są pewnie teraz takie bo po prostu jest deficyt, i janusze biznesu chcą zarobić.

Odnośnik do komentarza

 

 

gdzie wy widzieliscie takie ceny? w wawie prawilne 1769

Podaj link i oczywiście nówki nie powystawowe.

a jak sprawdzic czy powystawowe?, bo szczerze mowiac to nie wiem

 

widzialem sztuke w euro rtv w wawie na ursynowie

 

mowicie ze to co zostalo to gunwa uzywane?

Karton z psvr zaklejony jest okrągła naklejką, więc jeśli ktoś przy niej majstrował, pewnie będzie to widać.

Jeśli ktoś raz rozwinął te wszystkie kable, to nie wieże że zwinie je jak były zwinięte.

Ostatnia rzecz na którą bym zwrócił uwagę, to folie na goglach i tej skrzyneczce, a przede wszystkim na soczewkach.

Odnośnik do komentarza

Co do rzygania to wczoraj odpaliłem po czterech piwach to latanie battlefront na vr i jakoś dałem radę ale na trzeźwo pewnie bym rzygał jak kot :kaz: te wszystkie obroty i latanie do góry nogami zmusza aby mieć wiadro obok siebie i wolne najbliższe dwie godziny aby dojść do siebie.  Polecam jednak to latanie w CODzie bo tam nie miałem żadnych niefajnych odczuć podczas gry.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Tak serio, Sony spało jak projektowało.

 

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? Co mają gogle do HDR? Sorry za durne pytanie, ale myślę o zakupie (TV mam 4K z HDR). 

 

 

OK, dotarłem do tego. Jestem kur.wa mać zażenowany. To właśnie z myślą o PS VR przesiadłem się na PS4 PRO. A tu tak potworny bubel wyłazi. Ostatnio czytałem, że ktoś decyzyjny u nich wspominał, że cena VR pozostanie niezmienna, ale że rozważają usprawnienie kwestii kabli. Mam nadzieje, że to obejmie ten problem. SZOK! 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...