Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak zalozylem gogle to zapytalem szwagra czy wylaczyli swiatlo, niemal idealne wyciemienie.

 

W residencie zadnego doczytywania tekstur nie uswiadczylem, no ale tak to pewnie jest jak sie podlacza gogle do AMATORSKIEGO ps4.

Jedyne z czym moge sie zgodzic to oszukiwaniene blednika szczegolnie przy ustawieniu sterowania katowego i checi puszczenia pawia.

Odnośnik do komentarza

Joshua Bell. Polecam sprawdzić co to takiego, bo niby nic specjalnego, ot ktoś gra na skrzypcach, ale jakość i ostrość was wgniecie. Dużo filmów widziałem na VR w 3d, ale jakościowo to zawsze lekko mówiąc była padaka, tutaj jest niesamowicie dobrze, do tego można chyba się trochę wychylać( na szybko sprawdzałem) , co nie jest dostępne w innych statycznych filmach. Demo dostępne jest jako aplikacja.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja pobawiłem się troche VR ostatnio w biurze i jestem całkowicie oczarowany. Nie spodziewałem się że będzie tak dobrze. To ma taki niesamowity potencjał że masakra. Mam nadzieje, że nikomu nie wpadnie do głowy wydawać symulacje jazdy samochodem bez wsparcia VR. Oby to nie zdechło i było rozwijane chociażby na PC. 

Odnośnik do komentarza

hmm.... chyba nie wytrzymam do obniżki cen gogli. Sony skutecznie utrzymuje niedobór towaru.

Jak wyglądają filmy 360 oraz filmy 3D z zwykłej PS4 ? Zakładam, że jedyny minus jaki może być to gorsza rozdzielczość. Ktoś sprawdzał ?

Rozdzielczość jest słaba ,polecam ustawić ekran kinowy na średnią wielkość, ale efekt 3d lepszy niż na TV.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

https://youtu.be/5Ruckp8-vI0

 

Mocno czekam na ten tytuł, boli tylko trochę cena, obawiam się, że zawartości może nie być tak dużo. Na wgw grało się świetnie, że kilka razy zasiadałem do dema, fun był niesamowity.

 

 

Do tego polecam Robinsona, sporo promocji jest już na niego, a są całkiem niezłe widoczki, no i spore dinozaury, skala robi robotę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pograłem jakieś 30-40 minut w Farpoint i w sumie póki co szału nie ma. Na start bardzo długi filmik wprowadzający, później idziemy sobie po pustyni i zabijamy kilka pajączków.

Zbieramy jakieś hologramy i oglądamy krótkie filmiki. W tym czasie jedna trochę ciekawsza i dłuższa walka z większą ilością przeciwników (oprócz pajączków pojawił się jeden nowy typ potworków) i za chwilę znowu dłuugi filmik bez strzelania.

 

Defaultowo mamy też wyłączony obrót kamery ale można ustawić nawet pełny obrót, który jest obsługiwany prawą gałką. Mi lepiej się grało bez obrotu, bo z pełnym obrotem dostawałem choroby lokomocyjnej :P

 

Może później się rozkręci ale pierwsze wrażenie jest mocno średnie, samo strzelanie z aim kontrolera bardzo spoko, tylko (pipi) strasznie mało tego strzelania.

Edytowane przez karmaster
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...